Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Prasidėjus Naujiesiems metams kovas Regionų krepšinio lygoje (RKL) tęsia ir ,,Kretingos“ vyrų rinktinės krepšininkai, praėjusį savaitgalį patyrę 2 pralaimėjimus.

Penktadienį ,,Kretinga“ 83:73 (29:12, 24:20, 19:18, 11:23) pralaimėjo prieš RKL II vietoje žengiantį Tauragės krepšinio klubą (15 pergalių, 2 pralaimėjimai). Aukštaūgių vedami tauragiškiai netrukus atsiplėšė ir jau po I kėlinio įgijo 17 taškų persvarą (29:12), kurią baigiantis II kėliniui padidino iki 24 taškų (17 min. - 47:23). Po didžiosios pertraukos kretingiškiams pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 10 taškų, bet pavojingiau priartėti ir pakovoti dėl pergalės nebepavyko.

Šiose varžybose Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Vaidas Ruzgaila (9/12 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) - 22, Steponas Markus - 21, Ramūnas Strazdauskas ir Tomas Lenkimas po – 10, Martynas Airošius – 5, Gediminas Drungys (5 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai) – 4, Henrikas Lubinas – 1, komandai taip pat atstovavo Kęstutis Monkus, Marius Vaitkus, Valdas Raudonis ir Simonas Mažionis.

Šeštadienį Kretingos vyrų krepšinio rinktinei namuose nepavyko atsirevanšuoti prieš Kauno ,,Sabonio krepšinio centro“ (9 pergalės, 8 pralaimėjimai) krepšininkus, kuriems pralaimėta 87:99 (27:29, 13:25, 20:26, 27:19).

Puikiai rungtynes pradėję „Kretingos“ krepšininkai per 3 minutes įgijo 8 taškų persvarą (10:2), bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę ir taikliais tritaškiais atakavę mūsiškių krepšį svečiai išsiveržė į priekį (27:29). Ypač nesėkmingai susiklostė II kėlinio pabaiga, kurios metu Linas Narkus buvo nubaustas nesportine pražanga, Gediminas Drungys – technine: tuo pasinaudoję kauniečiai susikrovė 14 taškų persvarą (40:54). Trečiojo kėlinio metu toliau taikliai tritaškius metę Kauno ,,Sabonio KC“ krepšininkai padidino savo pranašumą iki 25 taškų (32 min. - 63:88), bet Kretingos komandai per likusį laiką pavyko aptirpdyti varžovų persvarą. Šiose varžybose „Kretingai“ negalėjo padėti vienas svarbiausių komandos gynėjų Kęstutis Monkus, patyręs traumą varžybose Tauragėje.

,,Kretingai“ taškus pelnė: Vaidas Ruzgaila (11/15 dvitaškių, 10 atk. kamuolių) – 25, Steponas Markus (7/10 dvitaškiai) – 18, Linas Narkus – 15, Tomas Lenkimas – 12, Gediminas Drungys (7 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) – 11, Marius Vaitkus – 6, komandai taipogi atstovavo Martynas Airošius, Karolis Katauskas, Henrikas Lubinas, Valdas Raudonis ir Simonas Mažionis.

Artimiausias varžybas Kretingos ,,Kretinga“ žais sausio 11 dieną, išvykoje prieš RKL lyderį – krepšinio klubą ,,Trakai“ (16 pergalių, 1 pralaimėjimas), o sausio 12 dieną 16 valandą priims Panevėžio ,,Bangenės-Aiveros“ (8 pergalės, 9 pralaimėjimai) krepšininkus.