Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 0 %
Naktį-3°C debesuotumas 96 %
Apklausa

Ar įdiegdami savitarnos kasas, prekybos centrai turėtų mažinti prekių kainas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Patikėjo magiškų skaičių galia

  • Diana JOMANTAITĖ
  • Pirmas puslapis
  • 2012-12-14

Edmundas Viluckas dvi savaites planavo, kaip nusipirkti loterijos bilietą su magiška data.

Kretingiškis Edmundas Viluckas laukia sekmadienio. Tada paaiškės, ar jo „Teleloto“ bilietas, nupirktas 2012 metų 12 mėnesio 12 dieną ir išmuštas terminale 12 val. 12 min. 12 sekundžių, bus laimingas. Daugelį metų šį loterijos žaidimą žaidžiantis vyras sako, kad esant tokiai ypatingai skaičių magijai netikėti sėkme – neįmanoma.

Ypatingos datos, kurioje būtų tik dvyliktukai, E.Viluckas laukė jau kurį laiką. Pasak jo, tokia data pasitaiko tik kartą per šimtą metų. Todėl prieš dvi savaites kretingiškis suplanavo, jog tą dieną būtinai pirks loterijos bilietą ir būtinai tai padarys išmušus 12 minučių po vidurdienio.

Tačiau pasirodė, kad įvykdyti šį sumanymą ne taip paprasta: idėja nusipirkti loterijos bilietą, kurio data ir laikas būtų šeši dvyliktukai, kilo ne jam vienam.

„Artėjant 12 val. nuėjau į vieną parduotuvę, paaiškinau, kad šiek tiek po vidurdienio norėsiu pirkti keletą loterijos bilietų. Pardavėja pasakė, kad tuo laiku parduoti bilietų man negalės, nes pati pirksianti bilietus, kurių užsiprašė jos vyras.

Greitai nubėgau į kitą parduotuvę. Ogi ten jau eilėje prie terminalo stovi vyriškis, taip pat tykantis ypatingo bilieto. Jau buvau beveik nusivylęs, kad mano sumanymas sužlugs, bet nuskubėjau į trečią parduotuvę. Ten terminalas buvo neužimtas, tad į eilę stojau aš“, - pasakojo E.Viluckas.

Pirkti bilietus E.Viluckas pradėjo likus keliolikai sekundžių iki dvyliktos minutės. Tačiau kretingiškis nebuvo tikras, ar dvyliktos minutės dvyliktąją sekundę bilietas tikrai išlįs iš terminalo, mat bilietus aparatas leido ne vienodais laiko intervalais.

„Iš viso nusipirkau 10 bilietų. Pirmąjį terminalas išmušė 12 valandų 11 minučių 47 sekundės. Antrasis išlindo po keturių sekundžių, trečiasis - po dar vienos sekundės, ir taip toliau. Esant tokiam netolygiam bilieto išmušimo laikui, tikrai nebuvau garantuotas, kad 12-ąją sekundę turėsiu išsvajotą bilietą. Tačiau aštuntasis terminalo išleistas popierėlis buvo magiškas – 2012. 12. 12 12:12:12“, - džiaugėsi E.Viluckas.

Ypatingą bilietą E.Viluckas nedelsdamas įsirėmino – jei nebus laimingas, tai bent pasiliks prisiminimui.

„Teleloto“ žaidžiu jau daugelį metų, esu ištikimas šio žaidimo gerbėjas. Dažniausiai perku ne po vieną. Turbūt, kaip ir kiekvienas šios loterijos žaidėjas, negaliu tvirtinti, kad bilietai atsiperka. Tačiau jei netikėsi sėkme, ji ir neaplankys. Todėl be jokios abejonės iš dvyliktukų bilieto tikiuosi sėkmės“, - sakė E.Viluckas.

Tokios pat sėkmės iš kelių tūkstančių tą dieną pirktų bilietų tikisi 70-ies bilietų savininkai. Būtent tiek bilietų visoje Lietuvoje terminalai išmušė 12 val. 12 min. 12 sekundžių.

„Lyginant trečiadienį prieš savaitę su šios savaitės trečiadieniu, kai datoje kartojosi trys dvyliktukai, bilietų pardavimo skaičius per laiką nuo 12 val. 10 min. iki 12 val. 15 min. išaugo tris kartus. Tačiau pasisekė tik 70 pirkėjų. Žmonės tiki, kad esant ypatingam datos ir laiko išsidėstymui, bilieto skaičiai bus laimingi. Panašų bilietų pirkimo bumą turėjome 2011 metais – 11 mėnesio 11 dieną taip pat išaugo bilietų pardavimas. 11 val. 11 min. 11 sekundžių bilietus nusipirko 20 Lietuvos gyventojų“, - teigė įmonės „Lotelita“ marketingo skyriaus vadovė Inesa Builytė.

Pasak jos, pirkti bilietus viliojo ne tik ypatinga data, bet ir prizų fondas – 10 automobilių, 1 tūkst. daiktinių prizų, 600 tūkst. Lt vertės aukso fondas.

Per dviejų dešimtmečių „Teleloto“ žaidimo istoriją du kartus dalis aukso fondo atiteko kretingiškiams. Didįjį prizą kretingiškiai dalijosi 28 kartus, mūsų miesto gyventojams atiteko 34 automobiliai.

Šiame loterijos biliete – šeši dvyliktukai.

Magiška data susigundė ne tik loterijos gerbėjai, bet ir įsimylėjėliai. Šių metų gruodžio 12 dieną, trečiadienį, Kretingos rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje susituokė trys poros.

„Besikartojantys skaičiai visada vilioja tuoktis besirengiančias poras. Ypač daug besituokiančių turėjome 2007 metų liepos 7 dieną. Ypatinga data pasitaikė ir praėjusiais metais – 11 mėnesio 11 dieną Kretingoje taip pat susituokė trys poros“, - sakė Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Nijolė Katkuvienė.

Skaičiui 12 išskirtinis dėmesys suteikiamas ne be reikalo. Manoma, kad tai – kosminės tvarkos, tobulumo ir sėkmės simbolis. Dvylika mėnesių turi metai, tiek suskaičiuojama Zodiako ženklų, Graikijos Panteono dievų, Biblijoje minimų apaštalų.

Tikima, kad gimę 12-ąją dieną žmonės turi stiprią intuiciją, skvarbų protą, turtingą vaizduotę, yra ambicingi, visada realizuoja priimtus sprendimus.

Vis dėlto astrologai didelės laimės ir sėkmės magiškos datos dieną nežadėjo – žvaigždės neva pranašavo nesėkmę santuokoje, o ir loterijos bilietai laimingi neturėję būti.

Tačiau „Pajūrio naujienų“ bendraautorė Regina Domarkienė, skaitytojams žinoma Pelėdos slapyvardžiu, nuramino: dienos sėkmė nuo skaičių nepriklauso.

„Ne skaičius nulemia sėkmę, o vidiniai dalykai. Mes labai sureikšminame išorinius dalykus, kaip, pavyzdžiui, datą. To nereikėtų daryti. Visi mes galime pripildyti savo kasdienybę šviesos. Kiekviena diena yra ypatinga, Dievo dovana“, - įsitikinusi R.Domarkienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas