Šokėjų laimėjimai

• 2012-10-12

Kaune įvykusiose tarptautinėse sportinių šokių varžybose „Rudens taurė“ sėkmingai pasirodė mūsų krašto šokėjai, treniruojami Alfonso Mačėno (Kretingos sportinių šokių studija „Ritmas“) bei Tomo Žilio (Palangos sportinių šokių studija „Svivelis“).

Jaunimo-suaugusiųjų amžiaus grupėje C klasėje Lotynų Amerikos šokių programoje III v. laimėjo kretingiškiai Paulius Voveraitis ir Eglė Padagaitė.

Jaunučių-II grupėje D klasėje standartinių šokių programoje finale šoko ir IV v. užėmė Vingaudas Navickas ir Elena Malakauskaitė. Abi šios poros atstovauja studijai „Ritmas“.

Jaunių-II amžiaus grupėje D klasėje Lotynų Amerikos šokių programoje Vaidotas Baublys ir Greta Rakauskaitė laimėjo III v. Toje pačioje amžiaus grupėje laisvoje klasėje Lotynų Amerikos šokių programoje Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė pateko į finalą, tačiau dėl merginos kojos traumos nebegalėjo tęsti kovos dėl medalių. Tad jiems užskaityta VI v. Šios abi poros atstovauja ir „Ritmo“, ir „Svivelio“ studijoms.