Ir vėl – II vieta

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2012-09-21

Kretingos futbolo senjorų komanda „Minija“ dalyvavo Šiauliuose įvykusiame ir trečiąkart suorganizuotame „Elnio“ taurės turnyre.

Kretingos futbolo senjorų komanda, Šiauliuose įvykusiame „Elnio“ taurės turnyre užėmusi II v.

„Mūsų senjorai šiame turnyre taip pat dalyvavo jau trečią kartą. Ir trečiąkart pelnėme II vietą. Manau, kad mums truputį pritrūko sportinės sėkmės“, - kretingiškių pasirodymą komentavo komandos narys Rimantas Macius.

Šiemet turnyre dalyvavo 6 komandos, žaidusios dviejuose pogrupiuose. Savo pogrupyje kretingiškiai 2:0 nugalėjo Žagarės senjorus – į jų vartus įvarčius pasiuntė Jonas Lubinas ir Viktoras Budrys. Rezultatu 1:0 mūsiškiai nugalėjo labai stiprią Šiaulių komandą. Įvarčio autorius - Jonas Lubinas. Pogrupyje užėmusi I v., senjorų „Minija“ finale susitiko su kito pogrupio I v. užėmusia komanda – Kauno „Kvintencija“, kuriai po labai atkaklios kovos kretingiškiai pralaimėjo 0:1.

Kretingos senjorų garbę Šiauliuose gynė Rimantas Macius, Jonas Lubinas, Viktoras Budrys, Algis Norvilas, vartininkas Audrius Paulauskas, Egidijus Martinkus, Remigijus Preikšaitis, Rolandas Bružas, Kęstutis Bričkus.

„Iš tiesų į Šiaulius turėjo išvažiuoti didesnis būrys pajėgių futbolo senjorų, tačiau planus pakoregavo gyvenimiškos priežastys“, - apgailestavo R.Macius.

Po šios išvykos Kretingos futbolo veteranai kaupia jėgas dalyvauti kitų metų Lietuvos senjorų futbolo čempionate, rajono salės futbolo senjorų pirmenybėse, turnyruose.