Varžovai nubaudė patys save

• Dovilė URNIKIENĖ
  • 2012-08-07

Motobolo komanda „Avtomobilist“ iš Baltarusijos supyko – už tai, kad per susitikimą su Kretingos „Milda“ trečiojo kėlinio pradžioje nebuvo įskaitytas jos įvartis, išvažiavo iš aikštės ir nutraukė rungtynes.

Toks komandos „Avtomobilist“ žaidžiančiojo trenerio Antono Vlasoveco karštakošiškumas komandai plojo kitu lazdos galu – jai buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas.

Kretingos komandos „Milda“ treneris Vaclovas Brazdeikis teigė, kad teisėjai neįskaitė „Avtomobilist“ įvarčio, nes šios komandos žaidėjas prieš tai agresyviu puolimu nuvertė „Mildos“ žaidėją.

„Tuo metu „Avtomobilist“ pirmavo rezultatu 3:2. Sakiau jiems, kad nesikarščiuotų ir tęstų rungtynes – juk dar laukė visas kėlinys. Bet jie nusprendė kitaip – matyt, neišlaikė nervai, nes mūsų komandos žaidėjai Mantas Večerskis ir Renatas Žiubrys po vieną įvartį pelnė būtent per antrąjį kėlinį. Gal pajuto, kad mes juos vejamės“,- svarstė V.Brazdeikis, kuriam vėliau A.Vlasovecas prasitarė gal ir padaręs klaidą.

V.Brazdeikis apgailestavo, kad šįkart rungtynės su „Avtomobilist“ baigėsi tokiu nesportiniu elgesiu – anot jo, maloniau būtų buvę garbingai pralaimėti, negu džiaugtis ne visai pelnyta pergale.

„Kas žino, kaip mūsų dvikova būtų pasibaigusi, tačiau nemalonu, kad į motodromą susirinkę ir bilietus įsigiję žiūrovai negalėjo pamatyti visų rungtynių. Pamatę iš aikštės išvažiuojančius „Avtomobilist“ žaidėjus, jie nepasitenkinę pradėjo švilpti. Viliuosi, kad juos bent jau guodžia tai, kad kretingiškiams įskaitytas laimėjimas“,- kalbėjo V.Brazdeikis.

Jo vertinimu, teisėjai teisingai nusprendė „Avtomobilist“ nubaudę įskaitydami techninį pralaimėjimą – tai pernai teko patirti ir Kretingos „Mildai“ per varžybas Baltarusijoje su komanda „Zaria“.

„Kas bebūtų – ar teisėjas teisus, ar suklydo, bet žaidėjams aikštės palikti negalima“,- konstatavo V.Brazdeikis.

Kitą dieną komanda „Avtomobilist“ vyko į Skuodą, kur komandą „Bartuva“ nugalėjo rezultatu 5:2.

Šiuo metu, V.Brazdeikis informavo, komanda „Milda“, turėdama 12 taškų, Centrinės Europos motobolo lygos turnyrinėje lentelėje užima III vietą, į priekį užleisdama komandą „Avtomobilist“ su 15 taškų bei komandą „Luninec“, savo kraityje turinčią 30 taškų.

Artimiausios „Mildos“ rungtynės Kretingoje – rugpjūčio 11 dieną 17 val., kai ji susitiks su komanda „Antracit“ iš Ukrainos.