Tinklininkai išsidalino medalius

• Diana JOMANTAITĖ
  • 2012-04-20

Paaiškėjo Kretingos rajono tinklinio pirmenybių I ir II lygos nugalėtojai. Pirmenybėse geriausiai pasirodė komandos „Vieškelis“ ir „Darbėnai“.

Tinklinio I lygos finalininkai: priekyje – „Vieškelio“ komanda, geltonais marškinėliais – II v. nugalėtojai Palangos sporto centras, šalia – „Darbėnų“ komanda.

Dėl I lygos aukso finale „Vieškelis“ susitiko su Palangos sporto centru. Varžybos pasibaigė rezultatu 0:3 (16:25; 22:25; 20:25) kretingiškių naudai. Naudingiausiu „Vieškelio“ žaidėju išrinktas Edgaras Slušnys. Priešininkų komandoje – Albertas Sysojevas.

„Kova buvo verta finalo. Tinklininkai žaidė įtemptai, rungtynės buvo įdomios, smagios. Tinklinio aikštėje pamačiau tobulėjantį jaunimą, kurio meistriškumas vis labiau auga“, - kalbėjo Sporto skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus.

Nugalėtojų komandos kapitonas Adomas Anužis po apdovanojimų sakė, kad lengvos pergalės nesitikėjo.

„Auksą laimime antrus metus. Šauniai sužaidėme, susitikimas su priešininkais buvo labai įdomus. Pergalę pelnyti padėjo ne tik gerėjantis žaidimas, bet ir užsispyrimas, užsivedimas kuo geriau sužaisti“, - teigė A.Anužis.

Dėl III vietos susitiko komandos „Darba“ ir „EG kompiuteriai“: 3:1 (25:17; 25:22; 19:25; 25:14) laimėjo darbėniškiai.

„Darbos“ žaidėjai naudingiausiu komandos nariu pripažino Justiną Dobrovolskį, „EG kompiuteriai“ – Aurimą Zaleckį.

Rajono tinklinio pirmenybių II lygoje dėl aukso susitiko „Darbėnų“ ir „Grūšlaukės“ tinklininkai. Pirmąjį setą po atkaklios kovos laimėjo „Darbėnai“, jiems sekėsi ir antrajame sete. Kitame sete atsipalaidavę darbėniškiai buvo nubausti – žaidimą laimėjo grūšlaukiškiai. Jie buvo nesustabdomi ir ketvirtame sete. Vis dėlto lemiamą setą laimėjo „Darbėnai“, rungtynes baigę rezultatu 3:2 (25:22; 25:11; 18:25; 22:25; 15:11). Naudingiausiu žaidėju pripažintas Giedrius Eglinas, „Grūšlaukės“ komandoje – Mindaugas Kniukšta.

Dėl II lygos bronzos susikovė „Baublių“ ir „Kartenos“ komandos. Įspūdingai žaidimą pradėjo baubliškiai, tačiau karteniškiai pagerino gynybą ir pirmąjį setą laimėjo. Sėkmė karteniškių neapleido ir kituose dviejuose setuose – „Kartena“ kovą laimėjo 3:0 (25:17; 25:23; 25:11). Naudingiausiai „Kartenos“ komandoje žaidė Tadas Žiobakas, „Baublių“ – Mantas Barzdžius.