Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Klaipėdoje įvyko Lietuvos jaunių U-17 badmintono pirmenybės. Jose dalyvavo ir Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ jaunieji trenerių Arnoldo Slušnio ir Rolando Juknevičiaus ugdytiniai Giedrius ir Ernestas Dimos, Tomas Stankus, Aušrinė Kaulickytė, Valdonė Besonaitė. Badmintonininkai ir šįsyk į namus grįžo su medaliais.

Giedrius Dima

Vaikinų vieneto varžybose Giedrius Dima, tik finale 0:2 (18:21; 11:21) nusileidęs klaipėdiečiui Ignui Rezgikui, iškovojo sidabro medalį. Į dešimtuką prasimušė Ernestas Dima, iškovojęs VII vietą. Vaikinų dvejeto varžybose G.Dima kartu su vilniečiu Michailu Golubevu pelnė bronzos medalį, mažajame finale 2:0 (21:13; 21:18) nugalėję Aurimą Kurapką ir Mantą Šatrauską iš Prienų rajono. Mišrių dvejetų varžybose medalio iškovoti nepavyko: E.Dima su tauragiške Dominyka Dragūnaite užėmė V vietą. G.Dima su kauniete Ieva Sendžikaite – VII vietą.