Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Baigėsi du mėnesius trukusios rajono veteranų krepšinio pirmenybės. Dėl bronzos medalių varžėsi „Kūlupėnai“ ir „Taustra“. Tris kėlinius komandos kovėsi taškas į tašką ir tik ketvirtame kėlinyje „Kūlupėnų“ krepšininkams pavyko atsiplėšti ir iškovoti pergalę prieš „Taustrą“, kuri mažajame finale žaidė be pagrindinių savo žaidėjų – Dariaus Kurmio ir Roberto Norbuto.

Kretingos rajono veteranų krepšinio pirmenybių nugalėtojai – komandos „Kryžkelė“ krepšininkai.

Kova dėl aukso medalių prasidėjo nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė „Bikap“ krepšininkai: sužaidę pirmąjį kėlinį pirmavo rezultatu 18:12. Antrame kėlinyje rungtynių eiga netruko pasisukti kita linkme: „Kryžkelės“ vyrai pradėjo aktyviau gintis, geriau išnaudoti priekinės linijos poziciją ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami minimalią persvarą. Trečiajame kėlinyje abi komandos ėmė žengti petys į petį, o skirtumas ilgą laiką svyravo ties minimalia riba tai vienos, tai kitos komandos naudai. Intriga aukščiausią tašką pasiekė trečiojo kėlinio viduryje, kuomet „Bikap“ pavyzdingai sužaidė kelių minučių atkarpą ir sugebėjo ištirpdyti turėtą deficitą iki minimumo, o kėlinio pabaigoje – įsiveržti vėl į priekį – 51:50. Ketvirtame kėlinyje „Kryžkelės“ vyrai nepalūžo: komandinis darbas ginantis bei puikiai išnaudotos progos leido „Kryžkelės“ komandai išlaikyti įgytą pranašumą ir, nuaidėjus finalinei sirenai, sušokti pergalės šokį. Nugalėtojų komandą į priekį vedė Ramūnas Strazdauskas (22 taškai), Sergejus Pavliukovas pridėjo 16 taškų, o Valdas Levonas aikštę paliko, savo sąskaitoje turėdamas 15 taškų.

Finalas: dėl III vietos – „Taustra“ – „Kūlupėnai“ – 57:80 (Remigijus Šadauskis – 20, Darius Galdikas – 12; Darius Bručkus – 41, Arūnas Dailydėnas – 11); dėl I vietos – „Kryžkelė“ – „Bikap“ – 73:66 (Ramūnas Strazdauskas – 22, Sergejus Pavliukovas – 16; Elijus Bertužis – 22, Egidijus Šleinius – 19).

Naudingiausi komandų žaidėjai: Ramūnas Strazdauskas („Kryžkelė“), Elijus Bertužis („Bikap“), Darius Bručkus („Kūlupėnai“), Remigijus Šadauskis („Taustra“); vyriausias žaidėjas – Edmundas Valantiejus („Taustra“).