Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai kretingiškiai karatekos sėkmingai užbaigė praėjusių metų sezoną: Vilniuje įvykusiame atvirame čempionate mūsiškiai sportininkai pelnė visų spalvų medalių.

Kovą demonstruoja kretingiškė Smiltė Balčytytė.

Čempionais savo amžiaus grupėje tapo Aušrinė Jakštaitė, Greta Jonutytė ir Aurelijus Žvaginis, šių metų Europos čempionato bronzos medalio laimėtojas.

Sidabro medalius iškovojo Smiltė Balčytytė, Daisa Gečaitė, Armandas Stropus, Rokas Šimonis bei Arnas Augutis, bronzos – Margarita Venslovaitė ir Edvinas Gerasimenko.

„Daugiausia pagyrų nusipelnė jauniausia tarp kretingiškių – 8 metų Aušrinė Jakštaitė, kuri pademonstravo puikią kovinę techniką bei kovinę dvasią. Efektingai kovojo ir Greta Jonutytė, kuri čempionės titulą iškovojo pirmą kartą, ir šis pasiekimas – nuoseklaus, sąžiningo darbo per treniruotes rezultatas“, - mergaičių karatekų, tapusių čempionėmis, pasirodymą komentavo „Shodan“ mokyklos vadovas Lukas Kubilius. Jam bei jo auklėtiniams šis sezonas buvo sėkmingiausias per visą mokyklos gyvavimo laikotarpį – L.Kubilius tapo Pasaulio karatė kiokušin čempionato Japonijoje IV v. laimėtoju, jo treniruojami karatekos puikių rezultatų pasiekė Europos ir Lietuvos čempionatuose.

Vilniuje kretingiškiai varžėsi tarp 600 dalyvių iš 6 klubų, tradiciškai šia išvyka užbaigdami intensyvių treniruočių ir varžybų metus.