Besibaigiant seniesiems metams Panevėžyje įvyko tradicinis Lietuvos policijos jėgos daugiakovės čempionatas. Jį surengė Lietuvos policijos mokykla ir Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Stipriausi pareigūnai dirba Kretingoje. Tą įrodė absoliutus Lietuvos policijos jėgos daugiakovės čempionas Algirdas Budginas (dešinėje) bei vicečempionas Martynas Andrikis.

Pareigūnai varžėsi 24 kg svarsčio stūmimo dešine ir kaire ranka per 2 min., 60 kg sveriančios štangos stūmimo nuo krūtinės per 1 min. ir 50 kg sveriančio manekeno nešimo rungtyse. Neįskaitinės rungtys – akmens metimas ir rąsto kėlimas.

Tarp 7 komandų – Lietuvos policijos mokyklos, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus, Alytaus ir Klaipėdos apskričių – I v. iškovojo Klaipėdos apskrities VPK komanda, kuriai atstovavo bei sėkmingai asmeninėje įskaitoje pasirodė ir kretingiškiai pareigūnai.

Kretingos rajono policijos komisariato Kelių policijos poskyrio viršininkas Algirdas Budginas, svarstį iškėlęs 116 kartų, štangą išstūmęs 58 k. ir manekeną nunešęs per 27,62 sek., asmeninėje įskaitoje tapo absoliučiu nugalėtoju.

„Pavyko pagerinti rezultatą – pernai buvau trečias“, - pasidžiaugė pareigūnas.

Jo kolega Martynas Andrikis svarstį iškėlė 86 kartus, štangą išstūmė 51 kartą, o manekeną nunešė per 23,93 sek. (šioje rungtyje kretingiškis buvo pirmas) ir asmeninėje įskaitoje užėmė II v.

Antrąją vietą komandų įskaitoje užėmė Vilniaus apskrities pareigūnai, trečiąją – Lietuvos policijos mokyklos komanda.