Salantuose įvyko Kretingos rajono stalo teniso klubo surengtos rajono stalo teniso komandinės pirmenybės. Jose dalyvavo 10 komandų, kurios dviejuose pogrupiuose kovojo dėl išėjimo į finalinį ketvertą.

Iš A pogrupio į finalą pateko Kretingos komandos „Sala“ (Vytautas Ročys ir Gediminas Žilys) bei „Santechnika“ (Aloyzas Rumbutis ir Paulius Vengalis), iš B – Salantų komandos „Salantai“ (Robertas Narvilas ir Tomas Narmontas) bei „Lentpjūvė“ (Arvydas Venclauskas ir Žilvinas Narvilas).

„Salantai“ vienodu rezultatu – 3:0 – laimėjo prieš „Lentpjūvę“ ir „Santechniką“ bei 3:1 – prieš „Salą“.

„Sala“ 3:0 ir 3:1 nugalėjo „Lentpjūvę“ ir „Santechniką“, kuri 1:3 pralaimėjo „Lentpjūvei“.

Pirmenybių nugalėtojais tapo „Salantai“, antrą vietą pelnė „Sala“, trečią – „Lentpjūvė“.