Rajono salės futbolo taurės varžybų finalinės rungtynės neprilygo prieš tai buvusioms pusfinalio rungtynėms, kuriose netrūko emocijų, permainingos kovos, azarto. Susitikime dėl III vietos tarp SK „Grafo“ ir FK „Vienuolikės“ įtampos nebuvo, kaip ir pirmo etapo rungtynėse. Tik šį kartą SK „Grafas“ laimėjo kuklesniu, bet įtikinamu rezultatu 9:5. Jiems ir atiteko bronzos medaliai.

Salės futbolo taurės varžybų nugalėtoja – „EG kompiuterių“ komanda

Kiek įdomiau vyko didžiojo finalo dvikova. „EG kompiuterių“ komandai gana atkakliai priešinosi šių varžybų atradimas – „Slėnio“ ekipa. Pirmas kėlinys baigėsi minimalia „EG kompiuterių“ persvara. Vienintelis įvartis buvo įmuštas paskutinėse kėlinio minutėse. Tačiau po pertraukos „EG kompiuteriai“ įrodė savo pranašumą dar keturiais įvarčiais ir iškovojo aukso medalius. Sidabras atiteko „Slėnio“ futbolininkams. Rezultatyviausiai šiose varžybose žaidė Ramūnas Pranaitis, įmušęs 23 įvarčius (FK „Vienuolikė“); 16 įvarčių įmušė Artūras Anužis, 14 – Renatas Tichomirovas (abu - iš „EG kompiuterių“). Naudingiausių finalo komandų žaidėjų prizai atiteko Artūrui Anužiui („EG kompiuteriai“), Egidijui Žutautui („Slėnis“), Gintarui Jakumui (SK „Grafas“), Nerijui Šliogeriui (FK „Vienuolikė“).

Finalų rezultatai: dėl III vietos - SK „Grafas“ – FK „Vienuolikė“ – 9:5 (5:3; Arūnas Jašmontas, Mindaugas Šoblinskas – po 2, Igoris Metelica, Kazimieras Gnedojus, Vilius Stonkus, Nerijus Juška, Gintaras Jakumas – po 1; Nerijus Šliogeris – 3, Darius Grigaitis – 2); dėl I vietos – „Slėnis“ – „EG kompiuteriai“ – 0:5 (0:1; Renatas Tichomirovas – 3, Artūras Anužis, Alvydas Maksvytis – po 1).