Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Šeštadienį Šilutėje „Minija“ rungtynėmis su FK „Šilutė“ pradėjo trečiąjį LFF I lygos pirmenybių ratą. Jau ne pirmas rungtynes paeiliui kretingiškiams nepavyksta išvengti greito įvarčio į savus vartus: 5-ąją rungtynių minutę šeimininkams pavyko nukreipti kamuolį į vartus - 0:1. Po įmušto įvarčio šilutiškiai dar kurį laiką bandė kurti atakas, bet „Minijai“ perėmus žaidimo iniciatyvą, šeimininkai pasirinko gynybinę taktiką. Kretingiškiams pavyko „prispausti“ pavargusius varžovus prie jų vartų ir turėjo ne vieną galimybę bent jau išlyginti rezultatą.

Antrajame kėlinyje šeimininkų vartininkui teko rodyti dar didesnius savo sugebėjimus, nes „Minija“ jau nuo pat pirmųjų antrojo kėlinio minučių kėlė grėsmę prie FK „Šilutė“ vartų. Iš pradžių po Audriaus Tolio puikaus perdavimo nė vienam žaidėjui nepavyko „uždaryti“ palei vartus skriejusio kamuolio. Dar po kelių minučių kapitono Andriaus Piekaus smūgiuotą kamuolį atrėmė varžovų vartininkas, kuris po kelių akimirkų atrėmė ir Aurimo Slušnio iš kelių metrų smūgiuotą kamuolį. Kėliniui įpusėjus kretingiškiai sugebėjo rasti dar didesnių spragų varžovų gynyboje ir išlygino rezultatą – po pozicinės atakos Ramūnas Litvinas, gavęs perdavimą visai greta vartų, sugebėjo suklaidinti gynėją bei pagaliau „pramušė“ vartininką Liudviką Valių (1:1).

Likusį rungtynių laiką abiejų komandų žaidėjai dar bandė pavieniais veiksmais sukurti kažkiek pavojingesnių atakų, bet jiems nebepavyko įveikti nei varžovų gynybos, nei visas rungtynes alinusio karščio. Tad nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, užfiksuotos lygiosios 1:1.

“Šilutė“ (Šilutė) – „Minija“ (Kretinga) - 1:1 (1:0)

Teisėjas A.Mazalas (Klaipėda), 120 žiūrovų.

“Minijos” sudėtis: Gvidas Gnedojus, Andrius Piekus, Jurijus Kurbangalijevas, Stasys Brazauskas (65 min. Dainius Staponas), Germanas Vaniuchinas (75 min. Nerijus Andrijauskas), Artūras Kurbangalijevas, Ramūnas Litvinas (71 min. Mindaugas Tilvikas), Gediminas Žilys, Stasys Vyšniauskas (52 min. Julius Mockus), Audrius Tolis (59 min. Karolis Norvilas), Aurimas Slušnys.

Įvarčiai: 5 min. J.Milius („Šilutė”), 67 min. R.Litvinas („Minija”).