Kaunasi sukandę dantis

• Dovilė SIMAITYTĖ
  • 2011-08-09

Du kėlinius savo pranašumą išlaikiusi Kretingos motobolo komanda „Milda“ suklupo trečiajame, kuomet savo nagus parodė varžovė iš Baltarusijos – komanda „Avtomobilist“. Rezultatu 2:2 pasibaigusios varžybos Kretingos motobolo žaidėjams yra tarsi paguodos prizas: juodą nesėkmių etapą išgyvenanti komanda dėl prizinės vietos čempionate kaunasi sukandusi dantis.

Varžybos su „Avtomobilist“ komandai „Milda“ kainavo dar vieną žaidėją – krisdamas nuo motociklo, kairės kojos traumą patyrė vienas pajėgiausių sportininkų Egidijus Knieža.

„Kiekvienos varžybos mums atneša po traumą. Esame tiek „nukraujavę“, kad nebėra kam žaisti aikštėje. Nuo varžybų Minske tęsiasi košmariškas laikas“,- guodėsi „Mildos“ treneris Vaclovas Brazdeikis.

Jis pasidžiaugė, kad nors ir apretintos komandos žaidėjų gretos, tačiau „Milda“ du kėlinius išlaikė savo pranašumą prieš „Avtomobilist“, kai varžybų pradžioje po įvartį pelnė Mantas Večerskis ir Renatas Žiubrys.

„Paskutinėmis minutėmis dar vieną gerą progą turėjo Mantas Večerskis, tačiau jo pasiųstą kamuolį sugavo varžovų vartininkas“,- dėl prarastos galimybės apmaudavo V.Brazdeikis.

Treneris įsitikinęs, kad jei „Milda“ būtų rungtyniavusi visa savo sudėtimi, būtų lengvai pasiekusi pergalę. Tačiau dabar situacija susidarė kritinė: Eduardas Steckis diskvalifikuotas iki sezono pabaigos, dėl traumos vis dar negali žaisti vienas pajėgiausių „Mildos“ žaidėjų Aivaras Večerskis. O šįkart per susitikimą su „Avtomobilist“ buvo sužalotas dar vienas sportininkas – Egidijus Knieža.

V.Brazdeikis pasakojo, kad E.Knieža kairės kojos traumą patyrė per antrąjį varžybų kėlinį, o būtent kaire koja jis ir valdydavo kamuolį aikštėje. „Rytoj važiuosime į ligoninę. Matysime, ką pasakys gydytojai. Tačiau kol kas Egidijus dėl skaudančios kojos negali normaliai vaikščioti, o ką jau bekalbėti apie žaidimą“,- vakar „Pajūrio naujienoms“ sakė V.Brazdeikis.

Šį šeštadienį „Mildos“ laukia dar vienerios Atvirojo Baltarusijos čempionato rungtynės – Kretingos motodrome pasitiks komandą „Azot“ iš Baltarusijos miesto Grodno.

„Jei visas likusias ketverias varžybas laimėtume, dar galėtume tikėtis antrosios vietos čempionate. Prizinės vietos sieksime visomis išgalėmis“,- tvirtino V.Brazdeikis.