Pergalę užsitikrino ir silpnesnėmis pajėgomis

• Dovilė SIMAITYTĖ
  • 2011-08-02

Uostamiestyje įvykusi Jūros šventė nesuviliojo ištikimiausių motobolo sirgalių – šeštadienį jie stebėjo Kretingos komandos „Milda“ ir „Junost“ iš Baltarusijos miesto Pinsko kovą. Mūsiškiai, nors ir silpnesnėmis pajėgomis, tačiau išplėšė pergalę - varžybos baigėsi rezultatu 4:1 „Mildos“ naudai.

Per rungtynes „Junost“ vartininkas turėjo darbo. Nuotraukoje – kamuolį spiria „Mildos“ kapitonas Renatas Žiubrys, per varžybas pelnęs tris įvarčius.

Šįkart motobolo gerbėjai aikštėje neišvydo pajėgiausių Kretingos „Mildos“ žaidėjų: vietoj traumą besigydančio Aivaro Večerskio ir dėl asmeninių priežasčių pasirodyti negalėjusio Manto Večerskio, „Mildos“ žaidėjo aprangą šįkart buvo apsivilkęs jų tėvas, ilgametis motobolo žaidėjas Stasys Večerskis. Anot „Mildos“ trenerio Vaclovo Brazdeikio, S.Večerskis geranoriškai sutiko būti atsarginiu žaidėju, šįkart leisdamas aikštėje pasireikšti jaunesniems ir mažiau patyrusiems sportininkams.

Stebint motobolo varžybas, A.Večerskiui draugiją palaikė ir kitas pajėgus „Mildos“ žaidėjas Eduardas Steckis, kuris po to, kai per rungtynes išvykoje sukonfliktavo su teisėju, buvo diskvalifikuotas iki sezono pabaigos.

„Jaunesni mūsų žaidėjai treniruojasi kartu su visa komanda ir, nors yra mažiau patyrę, tačiau pajėgūs kovoti aikštėje – tai jie ir įrodė per susitikimą su „Junost“,- pergale pasibaigusiomis varžybomis džiaugėsi „Mildos“ treneris V.Brazdeikis.

Beveik visą rungtynių laiką iniciatyvą savo rankose išlaikė „Mildos“ žaidėjai. Per pirmąjį kėlinį vieną įvartį pelnė Virginijus Mikaločius, per antrąjį kėlinį dar trimis įvarčiais sirgalius nudžiugino komandos kapitonas Renatas Žiubrys.

V.Brazdeikis pritarė, kad įvarčių „Mildos“ sąskaitoje galėjo būti ir daugiau – daugybę kartų į „Junost“ vartus smūgiuoti kamuoliai atsitrenkė į skersinį arba skriejo per aukštai. „Tiesiog būna juodų dienų,- sakė V.Brazdeikis. – Kita vertus, žinojome, kad laimėsime, dėl to žaidėjai gal buvo labiau atsipalaidavę ir savimi pasitikintys.“

Vienintelį įvartį komanda „Junost“ pelnė per antrąjį kėlinį. Pasak V.Brazdeikio, Vladimiro Kovalevič spirtas kamuolys atsitrenkė į Egidijaus Kniežos motociklo vairą ir „Mildos“ vartus pasiekė rikošetu.

Sekmadienį „Junost“ pasirodė Skuode, kur patyrė antrąjį pralaimėjimą – „Bartuva“ svečius įveikė rezultatu 4:3.

Kretingos komanda „Milda“ jau sužaidė visas atvirojo Baltarusijos motobolo čempionato rungtynes išvykose – dabar kiekvieną šeštadienį iki rugsėjo 3 dienos jų laukia susitikimai su varžovais savoje aikštėje Kretingoje.

Šį šeštadienį – rugpjūčio 6 dieną – „Milda“ kovos su profesionalia komanda iš Baltarusijos miesto Pinsko „Avtomobilist“.