Bėgikų pergalės

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2010-02-02

Kretingos sporto mokyklos lengvaatlečiai, treniruojami Juozo Pelionio, gana sėkmingai startavo dvejose pirmenybėse.

Šiaulių miesto atvirose lengvosios atletikos pirmenybėse jaunių grupėje 16 metų bėgikas Vilius Kuktorovas 1000 m nuotolį įveikė per 2 min. 46,8 sek. ir tapo nugalėtoju.

Jis, Jurgio Pabrėžos gimnazijos gimnazistas, Klaipėdos miesto atvirose pirmenybėse savo amžiaus grupėje tą patį nuotolį nubėgo per 2 min. 46,27 sek. ir buvo antras.

Tose pačiose pirmenybėse Pranciškonų gimnazijos gimnazistė 15 metų Karolina Deliautaitė 60 m nubėgo per 8,69 sek. ir užėmė III v.

Bėgikų treneris savo auklėtinių pasirodymą Klaipėdoje vertina teigiamai: pirmenybėse be lietuvių startavo ir Rusijos, Latvijos bėgikai, sudarydami didesnę konkurenciją tarptautiniame sporto renginyje dalyvavusiems mūsų sportininkams.