Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Šaškių turnyro nugalėtojas ir prizininkai

Sporto klubo „Salantiškiai“ pirmininkė Sonata Valinskienė pasidžiaugė, kad, prasidėjus naujiems metams, Salantų krašto žmones pavyko gausiai suburti šaškių ir šachmatų turnyruose.

Šachmatų turnyro dalyviai, pratęsę ilgametę tradiciją ir paminėję Laisvės gynėjų dieną.

„Tai padarėme po ilgokos pertraukos – mums pavyko pratęsti seniai jau tradicija tapusias šaškių- šachmatų varžybas, kurių tikslas – puoselėti šaškių-šachmatų sportą, skatinti senjorų ir jaunimo užimtumą, taip pat – paminėti Laisvės gynėjų dieną“, – turnyro esmę apibūdino S. Valinskienė.

Sausio 13 dieną įvykusiose šachmatų varžybose dalyvavo 8 dalyviai, kurie buvo įvertinti dviejose skirtingose kategorijose. Suaugusiųjų kategorijoje nugalėjo erlėniškis Valentinas Mikutavičius, antra vieta atiteko salantiškiui Zigmui Juroniui, trečią vietą iškovojo skuodiškis Donatas Valbasas. Jaunimo kategorijoje nugalėtojo vardas atiteko Arminui Eversonui, antroje vietoje – Deividas Gibėža, trečias – Astijus Beniušis.

Kitądien įvyko šaškių varžybos, kuriose varžėsi 15-a šaškių mėgėjų. „Į turnyrą atvyko ne tik salantiškiai ir imbariškiai – sulaukėme žaidėjų iš Platelių ir Kretingos“, – pasidžiaugė turnyro organizatorė.

Pirmą vietą iškovojo kretingiškis Mindaugas Žilinskis, antroji vieta atiteko salantiškiui Kazimierui Galdikui, trečios vietos laimėtoju tapo salantiškis Bronius Smulkys.

Abejose varžybose teisėjavo Ramunė Ruginienė.