Gruodžio 22 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojami Kretingos krepšininkai namuose 67:95 (20: 19; 23:21; 15:30; 9:25) turėjo pripažinti kito kretingiškio Povilo Šakinio treniruojamų „Telšių“ (22 pergalės, 4 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą. Rungtynės prasidėjo apylygiai ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo šeimininkams pirmaujant 43:40, bet antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje pasikeitė. Trečio kėlinio pabaigoje svečiai sukaupė dviženklę persvarą 64:53, o paskutinį kėlinį skirtumas pasidarė triuškinantis.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Edgaras Danys (3/6 tritaškiai) – 15, Justas Žiubrys – 14, Aurimas Urbonas (3/7 tritaškiai, 9 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 20 naud. balų) – 12, Mantas Ruikis (4/9 dvit.) – 8, Nojus Pabrieža – 6, Modestas Jurkaitis – 5, Rytis Zabita (6 atk. kamuoliai, 8 naud. balai) – 4, Kristupas Smirnov – 3, Mindaugas Stašys (6 rez. perdavimai), Edvinas Alunderis (4 atk. kamuoliai) ir Tautvydas Rudys.

Gruodžio 23 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 85:78 (22:22; 23:22; 26:16; 14:18) nugalėjo Kauno rajono „Atletą“ (9 pergalės, 16 pralaimėjimų). Šiose rungtynėse „Atletas“ turėjo iniciatyvą, bet jam nepavyko susikurti ryškesnės persvaros, tad į didžiąją pertrauką pirmaudami išėjo kretingiškiai – 45:44. Trečio kėlinio pabaigoje „Kretingos“ komanda surengė sėkmingą žaidimą, po kurio įgijo dviženklę persvarą – 71:60. Šeimininkai dar bandė vytis svečius, bet kretingiškiai atlaikė varžovų bandymus ir iškovojo pergalę. Šiuose susitikimuose „Kretingos“ komandai padėjo ir „Betsafe LKL“ praėjusį sezoną praleidęs, o šį sezoną „Telšiuose“ pradėjęs kretingiškis Aurimas Urbonas. Jis per sužaistas dvejas rungtynes pelnydavo po 15 taškų, atkovodavo po 7,5 kamuolio, išdalindavo po 8,5 rezultatyvių perdavimų ir rinkdavo po 21,5 naudingumo balo. Šių metų pradžioje jis paliko komandą ir tapo Islandijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančios „Hammar“ komandos nariu.

Kretingos „Kretinga“: Mantas Ruikis (4/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 7/8 baudos, 29 naud. balai) – 24, Aurimas Urbonas (6 atk. kamuoliai, 9 rez. perdavimai, 23 naud. balai) – 18, Rytis Zabita (6/7 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 18 naud. balų) – 13, Edgaras Danys (3/4 tritaškiai) – 9, Mindaugas Stašys (4 rez. perdavimai) – 8, Modestas Jurkaitis – 6, Nojus Pabrieža – 5, Edvinas Alunderis – 2, Justas Žiubrys ir Kristupas Smirnov.

Sausio 4 d. kretingiškiai namuose 89:82 (28:19:22:18; 19:17; 20:28) palaužė lygos debiutantus žengiančius V turnyrinės lentelės vietoje esantį Jurbarko „Jurbarką-Karį“ (14 pergalių, 12 pralaimėjimų). Puikiai rungtynes pradėję kretingiškiai pelnė septynis taškus be atsako ir, nors svečiams pavyko persverti rezultatą 12:11, šeimininkai I kėlinį laimėjo 28:19, o antrą – įgijo dviženklį pranašumą (15 min. 37:27). Trečią kėlinį kretingiškių persvara išaugo iki didžiausios susitikime 57:39, bet varžovai to nepaisydami net negalvojo pasiduoti. Jurbarko komanda, likus žaisti pusantros minutės, atsidūrė per vieną tolimą metimą nuo šeimininkų – 79:76, bet tada M. Stašys baigdamas ataką pataikė sudėtingą tritaškį, kuris pakėlė visus žiūrovus iš savo vietų – 82:76. Varžovai bandė gelbėtis tolimais metimais, bet kretingiškiai sėkmingiau užbaigė rungtynes ir įsirašė dar vieną pergalę, kurią apkartino tik Edgaro Danio patirta trauma, įgyta sužaidus kiek daugiau negu dvi minutes.

Kretingos „Kretinga“: Mindaugas Stašys (5/6 tritaškiai, 11/13 baudos, 5 rez. perdavimai, 33 naud. balai) – 28, Mantas Ruikis (5/12 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 18 naud. balų) – 16, Modestas Jurkaitis (2/2 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) –14, Rytis Zabita (6/9 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 12, Justas Žiubrys (2/5 tritaškiai) – 9, Edvinas Alunderis (8 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 18 naud. balų) – 6, Nojus Pabrieža – 4, Edgaras Danys ir Eisvydas Petkus.

Sausio 6 d. išvykoje 101:72 (23:24; 22:17; 27:15; 29:16) turėjo pripažinti „7bet-NKL“ lygos lyderių Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (22 pergalės, 3 pralaimėjimai) pranašumą. Aštuoniese rungtyniavę kretingiškiai gerai pradėjo rungtynes ir po I kėlinio netgi pirmavo – 24:23, o po II kėlinio atsiliko vos 4 taškais – 45:41. Vis dėlto po pertraukos varžovai įjungė aukštesnę pavarą ir nepaliko vilčių „Kretingos“ komandai. Šiose rungtynėse „Kretingos“ komandai nepadėjo ir praėjusiose rungtynėse į pergalę vedęs M. Stašys, pajutęs nugaros skausmus, ir praėjusiose rungtynėse čiurnos traumą patyręs E. Danys.

Kretingos „Kretinga“: Mantas Ruikis (4/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 6/6 baudos, 4 rez. perdavimai, 27 naud. balai) – 23, Justas Žiubrys (3/5 tritaškiai, 4 per. kamuoliai) – 15, Edvinas Alunderis (4/10 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 13, Rytis Zabita (5/10 dvitaškiai) – 10, Modestas Jurkaitis (7 rez. perdavimai) – 5, Eisvydas Petkus – 4, Nojus Pabrieža – 2, Tautvydas Rudys.

„Kretingos“ komanda užbaigė pirmą „7 bet-NKL“ etapą, kuriame iškovojo 9 pergales, patyrė 17 pralaimėjimų ir užėmė XI turnyrinės lentelės vietą.

Kito etapo tvarkaraštis bus paskelbtas artimiausiu metu.