Rajono stalo teniso asmeninių pirmenybių prizininkai: (iš kairės) Aurimas Zūbė, Vytautas Ročys ir Arvydas Venslauskas.

Salantų gimnazijos sporto salėje įvyko Rajono stalo teniso asmeninės ir dvejetų pirmenybės, kurios dalyvavo 16-a geriausių mūsų rajono stalo tenisininkų.

Pakovoti, kam atiteks geriausiojo vardas, ryžosi: V. Ročys, R. Bertašius, K. Stankus, M. Macius, A. Venslauskas, A. Zūbė, A. Vasiliauskas, K. Jonauskas, Z. Bertašius, L. Ročys, L. Bieliauskas, A. Drakšas, A. Vaičius, E. Kereišis, A. Beržonskis, D. Rimkus. Pirmenybes organizavo Kretingos rajono stalo teniso klubas, vadovaujamas V. Ročio.

Asmeninėse pirmenybėse žaidėjai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į keturis pogrupius po 4 tenisininkus. Iš pogrupių į finalinį aštuonetą pateko po du geriausiai žaidusius tenisininkus. Į finalinį aštuntuką pateko: Kazys Stankus, Aurimas Zūbė, Robertas Bertašius, Arvydas Venslauskas, Mantas Macius, Alfonsas Drakšas, Vytautas Ročys, Karolis Jonauskas.

Varžybų dalyviams netrūko gerų emocijų.

Finaliniame aštuntuke geriausiai pasirodė Vytautas Ročys, kuris, nepatyręs nė vieno pralaimėjimo ir surinkęs daugiausiai taškų, iškovojo rajono čempiono titulą. Antrą vietą užėmė Arvydas Venslauskas, trečios vietos laimėtoju tapo Aurimas Zūbė, ketvirtas – Kazys Stankus, penktas – Robertas Bertašius, šeštas – Mantas Macius, septintas – Alfonsas Drakšas, aštuntas – Karolis Jonauskas. Asmeninių pirmenybių paguodos turnyrą laimėjo Zigmas Bertašius, vyriausio žaidėjo prizas atiteko Aloyzui Vasiliauskui.

Dėl dvejetų nugalėtojų vardų kovojo 8 poros. Jos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į du pogrupius po 4 poras. Iš pogrupių į finalinį ketvertą pateko po dvi geriausiai sužaidusias poras: K. Stankus–A. Venslauskas, V. Ročys–A. Zūbė, M. Macius–Z. Bertašius, R. Bertašius–K. Jonauskas. Sužaidus visus susitikimus, I v. iškovojo R. Bertašius ir K. Jonauskas – ši pora nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Antri – K. Stankus ir A. Venslauskas, treti – V. Ročys ir A. Zūbė, ketvirti – M. Macius ir Z. Bertašius.

Stalo tenisininkai apdovanoti medaliais ir prizais.