„Kretingos“ ir Vilniaus „Steko“ rungtynės baigėsi pastarojo pergale.

Gruodžio 14 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojami NKL rungtyniaujantys „Kretingos“ krepšininkai išvykoje po pratęsimo 75:71 (18:26; 18:7; 18:14; 10:17; 11:7) nugalėjo Kauno „Žalgirio-II“ (12 pergalių, 9 pralaimėjimai) komandą ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Rungtynių pradžia geriau klostėsi šeimininkams, kurie kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (8 min. 23:12), II kėlinį „Kretingos“ komanda demonstravo solidžią gynybą ir į pertrauką išėjo pirmaudami 36:33. Po pertraukos aikštėje atkakli kova virė ir toliau, viskas sprendėsi paskutinę minutę, kretingiškiai pirmavo 64:60, bet varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą. Po paprašytos minutės pertraukėlės „Kretingai“ atakos suregzti nepavyko ir viskas nusikėlė į pratęsimą, per kurį Mindaugas Stašys ir Justas Žiubrys šaltakraujiškai metė baudas ir įtvirtino Kretingos pergalę.

Kaip ir per visas rungtynes, „Kretingos“ treneriui Arimantui Mikaločiui (kairėje) emocijų netrūko.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (3/6 tritaškiai, 11/12 baudos, 5 rez. perdavimai, 32 naud. balai) – 26, Justas Žiubrys (6/6 baudos, 3 per. kamiuoliai) – 13, Mantas Ruikis (2/6 tritaškiai) – 12, Rytis Zabita (4/9 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 16 naud. balų) – 9, Edgaras Danys (3/5 dvitaškiai) – 6, Edvinas Alunderis (4 atk. kamuoliai) – 4, Nojus Pabrieža ir Kristupas Smirnov – po 2, Arvydas Šikšnius (3 per. kamuoliai) – 1, Modestas Jurkaitis.

Gruodžio 16 d. „Kretingos“ komanda namuose 75:81 (23:22; 27:14; 9:27; 16:18) turėjo pripažinti Vilniaus „Steko“ (10 pergalių, 11 pralaimėjimų) pranašumą. Rungtynių pradžia klostėsi labai atkakliai, su kiekviena ataka keitėsi pirmaujanti komanda, o po I kėlinio priekyje buvo šeimininkai 23:22, II kėlinio pabaigoje „Kretingos“ komanda spurtavo 19:5 ir atitrūko 50:36. Trečią kėlinį trimis taikliais tritaškiais pradėję svečiai surengė savo spurtą ir kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 63:59. Baigiantis IV kėliniui „Kretingos“ komanda po kapitono R. Zabitos dvitaškio su pražanga išsiveržė į priekį (36 min. 71:70), bet vėliau sekė varžovų du tritaškiai ir jie galiausiai sėkmingai baigė rungtynes.

Per pertraukėlę – „Kengoo jumps“ šokėjų pasirodymas.

„Kretinga“: Justas Žiubrys (4/5 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 15, Mantas Ruikis (4/7 dvitaškiai) – 14, Edgaras Danys (5/7 dvitaškiai) – 13, Mindaugas Stašys (2/3 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 17 naud. balų) – 10 , Rytis Zabita (4/6 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 9, Modestas Jurkaitis – 7, Kristupas Smirnov (5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 5, Edvinas Alunderis – 2, Arvydas Šikšnius.

Šią savaitę „Kretingos“ komanda sužais paskutiniąsias dvejas rungtynes šiais metais: gruodžio 21 d. 19 val. namuose su II vietoje žengiančiais Telšių „Telšiais“ (17 pergalių, 4 pralaimėjimai), gruodžio 23 d. išvykoje su Kauno rajono „Atletu“ (9 pergalės, 12 pralaimėjimų).