Rajono veteranų salės futbolo pirmenybių nugalėtoja – „Aston Villa“ komanda

Audringai finišavo Rajono veteranų salės futbolo pirmenybės, kuriose netrūko intrigos ir atkaklios kovos.

Mažajame finale susitiko HBH ir „Slėnio“ komandos. Pirmojo etapo dvikova komandos sužaidė lygiomis 4:4. Rungtynes komandos pradėjo susikaupusios ir koncentravosi į aktyvią gynybą. Tad pirmas įvartis krito tik 15-ą min. Pasižymėjo „Slėnio“ atakų lyderis Edgaras Dobrovolskis. HBH stengėsi perimti iniciatyvą, tačiau pirmas kėlinys baigėsi „Slėnio“ naudai 1:0. HBH pastangos išlyginti rezultatą vainikuotos jau pirmąją antro kėlinio minutę – 1:1. Po trijų minučių HBH komandos ataka baigėsi antruoju įvarčiu – 2:1, priekyje jau HBH. 39-ą min. „Slėnio“ eilinė pražanga kainavo įvartį. HBH įžaidė kamuolį, ir Egidijus Martinkus padidino persvarą iki 3:1. „Slėnio“ veteranai lengvai nepasidavė ir po minutės rezultatą sušvelnino iki 2:3. Įtampa vėl išaugo, ją 45-ą min. šiek tiek nuslopino HBH pasiektas įvartis – 4:2. „Slėnio“ komanda dar sugebėjo įmušti įvartį, bet rungtynes 4:3 laimėjo HBH komanda.

Antrą vietą užėmė „Topoliai“.

Įtemptai ir permainingai rungtynės vyko ir didžiajame finale. Psichologinę persvarą turėjo „Aston Villos“ komanda, 7:3 laimėjusi pirmo etapo dvikovą. Tačiau „Topolių“ komanda dar nebuvo suformavusi savo sudėties. Rungtynių pradžia viltingai nuteikė „Topolių“ sirgalius. Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Mindaugas Grušauskas 11-ą min. išvedė „Topolių“ ekipą pirmyn – 1:0. Nors žaidimas ir toliau vyko apylygiai, dar viena sėkmė lydiėjo „Topolių“ veteranus, kai po minutės įvartį įmušė Marius Valskis – 2:0. Per likusi pirmo kėlinio laiką, nežiūrint komandų pastangų, rezultatas nepakito – 2:0 pirmą kėlinį laimėjo „Topolių“ veteranai. Antrą kėlinį „Aston Villa“ pakeitė vartininką aikštės žaidėju ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jau pirmąją antro kėlinio minutę rezultatas keitėsi ir „Topolių“ komandos persvara minimali – 2:1. Komandoms sužaidus dar dvi minutes ir vartininką pakeitęs Mindaugas Tilvikas tolimu smūgiu išlygino rezultatą – 2:2. „Aston Villa“ laikėsi savo rizikingos taktikos ir tai vėl davė rezultatą.

Trečios vietos laimėtojai HBH futbolininkai

46-ą min. įvartį pelnė Stasys Brazauskas ir „Aston Villa“ – priekyje 3:2. Nežiūrint abiejų komandų pastangų, rezultatas nebepasikeitė. Sunkią pergalę šventė „Aston Villos“ veteranai.

Komandas prizininkes rajono vicemerė Vaida Jakumienė apdovanojo taurėmis ir medaliais, prizais apdovanoti ir pasižymėję žaidėjai. Naudingiausio „Aston Villos“ komandos žaidėjo prizas atiteko S.Brazauskui, „Topolių“ – Mariui Valskiui, HBH – Egidijui Bucevičiui, „Slėnio“ – E. Dobrovolskiui. Rezultatyviausio žaidėjo prizą iškovojo M. Grušauskas, pelnęs 17 įvarčių. Antras – Irmantas Medutis su 14 įvarčių ir trečias – Kazimieras Gnedojus su 10 įvarčių (abu – iš „Aston Villos“). Geriausiu vartininku pripažintas Arūnas Gadeikis („Topoliai“). Vyriausio žaidėjo prizas atiteko „Palangos“ komandos žaidėjui Arvydui Retkui.

Rungtynių statistika: dėl III v. – HBH – „Slėnis“ – 4:3 (0:1; Mindaugas Alksnys – 2, Egidijus Martinkus, Giedrius Kubilius – po 1; Edgaras Dobrovolskis – 2, Žydrūnas Songaila – 1); dėl I v. – „Topoliai“ – „Aston Villa“ – 2:3 (2:0; Mindaugas Grušauskas, Marius Valskis – po 1; Marius Simėnas, Mindaugas Tilvikas, Stasys Brazauskas – po 1). „P. n.“ informacija