Du pralaimėjimai iš eilės – ir namų sienos, ir gausus sirgalių būrys „Kretingai“ mažai ką tepagelbėjo.

Lapkričio 23 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, žaidžianti „7bet-NKL“ ir treniruojama Arimanto Mikaločiaus, namų aikštėje Kretingos sporto centre 81:72 (18:21; 24:21; 19:18; 20:12) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (7 pergalės, 7 pralaimėjimai) pranašumą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kretinga“, kuri, įpusėjus I kėliniui, įgijo dviženklę persvarą – 16:6, bet kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie sušvelnino skirtumą iki 21:18. Antrą kėlinį šeimininkai susigrąžino didesnę persvarą – 37:28, bet „Delikatesas“ ir vėl kėlinį užbaigė spurtu ir išlygino rezultatą – 42:42. Trečią kėlinį nė viena komanda nesugebėjo įgyti ryškesnės persvaros, bet jo pabaigoje svečiai turėjo minimalią persvarą – 61:60. Ketvirtą kėlinį svečiai paskutinę minutę įgijo dviženklę persvarą 80:70 ir pasiekė pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (9/10 baudos, 8 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos, 29 naud. balai) – 19, Mantas Ruikis (4/5 dvitaškia, 2/3 tritaškiai, 3/3 baudos) – 17, Arvydas Šikšnius – 11, Justas Žiubrys – 8, Rytis Zabita (8 atk. kamuoliai) – 7, Kristupas Smirnov – 5, Edvinas Alunderis (7 atk. kamuoliai) – 3, Modestas Jurkaitis – 2, Edgaras Danys.

Teisėjų sprendimu, Arimantui Mikaločiui per rungtynes su „Vyčiu-VDU“ teko palikti Kretingos sporto centro salę ir, žinoma, komandą.

Lapkričio 25 d. kretingiškiai vėl savoje aikštėje 84:73 (15:11; 26:26; 21:21; 22:15) pralaimėjo prieš Šakių „Vytį-VDU“ (8 pergalės, 5 pralaimėjimai). Labai nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse svečiai sėkmingiau sužaidė antrą jų pusę ir pirmavo 15:11. Įpusėjus II kėliniui, kretingiškiai dėl dviejų techninių pražangų neteko vyriausiojo trenerio Arimanto Mikaločiaus, tačiau vis dėlto perėmė iniciatyvą ir po Manto Ruikio realizuotų baudos metimų pirmavo 29:24, bet kėlinio pabaigoje 41:37 vėl pirmavo varžovai. Trečią kėlinį aikštėje vaizdas nesikeitė ir kėlinys baigėsi lygiu rezultatu, tad svečiai vis dar turėjo 4 taškų persvarą – 62:58. Paskutinį kėlinį svečiai, likus žaisti trims su puse minutės, nutolo 77:64 ir užtikrintai baigė rungtynes.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys (5/8 dvitaškiai, 4/5 baudos, 6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 22 naud. balai) – 17, Kristupas Smirnov (7 atk. kamuoliai, 18 naud. balų) – 15, Mantas Ruikis – 14, Arvydas Šikšnius – 10, Rytis Zabita (3/3 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 13 naud. balų) – 7, Modestas Jurkaitis ir Nojus Pabrieža – po 4, Edgaras Danys – 2, Justas Žiubrys ir Edvinas Alunderis.

Pralaimėjusi abejas šios savaitės rungtynes ir per 16-a turų pasiekusi 5 pergales „Kretinga“ tarp 14-os komandų smuktelėjo į XII turnyrinės lentelės vietą.

Lapkričio 30 d. „Kretingos“ komanda namuose priims Vilniaus „Rytą-II“ (5 pergalės, 10 pralaimėjimų), o gruodžio 2 d. 15 val. išvykoje susitiks su Palangos „Olimpu“ (12 pergalių, 4 pralaimėjimai).