Kretingos karatė mokyklos „Shodan“ sportininkai klubui gausiai atstovavo Lietuvos moksleivių taurės varžybose.

Kėdainių arenoje įvyko šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos, kuriose penkioliktus metus iš eilės dalyvavo ir Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai.

Šiose moksleivių taurės varžybose kumite (kovų) rungtyje pergalių siekė 862 sportininkai iš 40 Lietuvos karatė klubų. Kretingos karatė kiokušin „Shodan“ mokyklos auklėtiniai iškovojo 3 aukso medalius, 6 – sidabro ir 9 bronzos: iš viso kretingiškiai karatekos iškovojo 18 prizinių vietų.

Čempionais tapo ir aukso medalius iškovojo Neda Galdikaitė, Karolis Šlima ir Julius Bruzdeilinas.

U-12 mergaičių amžiaus grupės svorio kategorijoje per 55 kg Neda pusfinalio kovoje laimėjo prieš šilutiškę Kamilę Žemaitytę, o finalinėje kovoje čempionės titulą iškovojo įveikusi klaipėdietę Barborą Latakę.

To paties amžiaus grupės svorio kategorijoje per 60 kg Julius pirmoje kovoje susirungė su varžovu Jokūbu Andrijaičiu iš karatė klubo „Budora“, pusfinalio kovoje įveikė klaipėdietį Eriką Gaidauską, o finale pirmąją vietą iškovojo nugalėjęs šilutiškį Darijų Svirskį.

U-13 berniukų amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 55 kg pirmoje kovoje Karolis susirungė su varžovu Dominyku Mickevičiumi iš karatė klubo „Budora“, o finalinėje kovoje šodanietis įveikė bendraklubį Olgerdą Vaitkų ir iškovojo I v. ir aukso medalį.

Vicečempionais šiose varžybose tapo: Leonas Alčauskas, Kamilė Einikytė, Kotryna Kasnauskytė, Justas Martinkus, Tautvydas Liebus, Kotryna Valančiūtė.

Bronzos medalius iškovojo: Paulius Kaunas, Domantas Narvilas, Viltė Drungilaitė, Juozas Jonkus, Tautvydas Letukas, Mykolas Martinaitis, Dangė Gruzdytė, Nojus Gaučius, Lėja Lubytė.

Karatė kiokušin klubo „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius, vaikus varžyboms parengę treneriai Aivaras Baltmiškis, Erika Rukšėnaitė, Žygimantas Šniaukas, Dovydas Martišius ne tik pasidžiaugė auklėtinių pasiekimais, bet ir akcentavo, kad šios varžybos yra vienos svarbiausių per visą karatė sporto sezoną tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies jaunuoliai nuo 10 iki 18 metų.