Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ debiutavo ir kretingiškis Justas Žiubrys (su kamuoliu).

Lapkričio 16 d. „7bet-NKL“ žaidžianti vyriausiojo trenerio Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ komanda pajūrio derbyje išvykoje 83:74 (24:26; 17:20; 18:6; 24:22) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (2 pergalės, 12 pralaimėjimų). Kretingiškiai sėkmingiau pradėjo rungtynes, komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet kėlinio pabaigoje šeimininkai išsiveržė į priekį 26:24, įpusėjus rungtynėms jie vis dar buvo priekyje 46:41. Po pertraukos „Kretingos“ komanda pademonstravo visai kitą žaidimą ir, praleidusi šešis taškus, išsiveržė į priekį 56:52.

Paskutinį kėlinį kretingiškiai įgijo dviženklį pranašumą ir į visas varžovų sėkmingas atakas atsakydavo savosiomis – likus keturioms minutėms komandas skyrė 14 taškų (76:62). Per likusį laiką situacija nepasikeitė, ir „Kretingos“ komanda grįžo į pergalių kelią.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Edgaras Danys (4/8 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 4 per. kamuoliai) – 19, Modestas Jurkaitis (3/5 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) – 13, Justas Žiubrys – 12, Edvinas Alunderis (10 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 2 blokai) ir Mantas Ruikis (2/3 tritaškiai) – po 10, Rytis Zabita (9 atk. kamuoliai) ir Kristupas Smirnov – po 7, Arvydas Šikšnius – 5, Tautvydas Rudys.

Stebėti „Kretingos“ rungtynių Kretingos sporto centre renkasi vis daugiau krepšinio sirgalių.

Lapkričio 18 d. kretingiškiai namuose 90:68 (16:20; 20:11; 25:21; 29:16) dar kartą nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“. Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie, sužaidus I kėlinį, pirmavo 20:16. Antrą kėlinį šeimininkai išlygino rezultatą, o baigiantis kėliniui išsiveržė į priekį – 36:31. Trečią kėlinį rungtynės klostėsi permainingai, likus 3 minutėms kretingiškiai pirmavo minimalia persvara 51:50, bet prieš lemiamą kėlinį skirtumas padidėjo – 61:52. Ketvirtą kėlinį kretingiškiai toliau didino persvarą savo naudai ir rungtynių nugalėtojas nebekėlė abejonių. Šį savaitgalį „Kretingos“ komandai dėl ligos nepadėjo rezultatyviausias žaidėjas Mindaugas Stašys, bet debiutavo 18-metis kretingiškis Justas Žiurbys, šį savaitgalį rinkęs po 16 taškų ir svariai prisidėjęs prie komandos pergalių. Šį sezoną jis pradėjo būtent Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komandoje.

Kretingos „Kretinga“: Mantas Ruikis (6/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/6 baudos, 29 naud. balai) – 23, Justas Žiubrys (5/5 tritaškiai) – 19, Arvydas Šikšnius (2/6 tritaškiai) – 12, Edgaras Danys (4/6 dvitaškiai) – 11, Modestas Jurkaitis (6 rez. perdavimai) – 10, Rytis Zabita (4/6 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 9, Kristupas Smirnov – 3, Edvinas Alunderis (8 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 2, Tautvydas Rudys – 1, Eisvydas Petkus, Nojus Pabrieža. „Kretingos“ komanda, prasidėjus II ratui, po dviejų pergalių iš eilės, iškovojusi 5 pergales ir patyrusi 9 pralaimėjimus, pakilo į XI turnyrinės lentelės vietą.

Šią savaitę „Kretingos“ komanda abejas rungtynes žais namuose, Kretingos sporto centro arenoje: lapkričio 23 d. 19 val. priims Joniškio „Delikatesą“ (6 pergalės, 7 pralaimėjimai), o lapkričio 25 d. 16 val. – Šakių „Vytį-VDU“ (6 pergalės, 5 pralaimėjimai).