Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Šįsyk įvarčius į varžovų vartus pasiuntė legionierių desantas iš Japonijos.

Lietuvos futbolo federacijos I lygoje rungtyniaujanti Thiago Bomfim Oliveira da Silva treniruojama „Minija“ sėkmingai sužaidė 26-ą turą: rungtynėse išvykoje minijiečiai 3:2 nugalėjo „Žalgirio B“ komandą.

Įvarčius į varžovų vartus dukart – 32-ą ir 37-ą minutėmis – pasiuntė Hiroshi Miyazawa, trečią įvartį 53-ią minutę įmušė taip pat legionierius iš Japonijos Takuya Fushimi.

Kretingos „Minija“: Amiras Ahalarovas, Tokiya Hirosawa, Mantas Gedutis, Matas Keblys, Deividas Pipiras, Hiroshi Miyazawa, Takuya Fuchimi, Valdas Jašmontas, Ernestas Mockus, Germanas Vaniuchinas, Lukas Gujis. Po keitimo: Robertas Rimutis.

Po 26-ių turų Kretingos „Minija“ su 14 pergalių, 6 pralaimėjimais, įmušusi 40 įvarčių ir praleidusi 30, su 48 taškais užima II turnyrinės lentelės poziciją. Mūsiškiai 1 tašku lenkia FK „Nevėžis“, 2 taškais – „Be1 NFA“ ir 3 taškais – kaimyninės Plungės „Babrungą“.