Pirmąjį ratą Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione užbaigė „Kretingos“ komanda, vadovaujama Arimanto Mikaločiaus, ir po dar dviejų pergalių kretingiškiai su 10 pergalių ir 5 pralaimėjimais dalijasi IV–VI vietas.

Gruodžio 21 d. „Kretingos“ vyrų komanda išvykoje 90:77 (22:19; 23:22; 23:19; 22:17) palaužė Šilalės „Lušų“ (9 pergalės, 6 pralaimėjimai) pasipriešinimą. Šiame susitikime po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai (20 min. 45:41), bet visus kėlinius laimėję kretingiškiai sugebėjo pasiekti pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis ir Tadas Maželis – po 21, Rytis Zabita – 16, Deividas Petravičius – 15, Edgaras Danys – 11, Kornelijus Stonkus – 6, Albertas Valiulis ir Arnas Sabaliauskas.

Gruodžio 22 d. „Kretingos“ komanda namuose 113:75 (28:15; 21:24; 27:20; 37:16) neturėjo vargo su Jonavos „Jonava-II“ (15 pralaimėjimų). Prasidėjus III kėliniui kretingiškiai turėjo tik 6 taškų persvarą (22 min. 51:45), bet per likusį laiką palaipsniui didino skirtumą, kol šis pasidarė triuškinantis.

Kretingos „Kretinga“: Rytis Zabita – 31, Edgaras Danys – 25, Kornelijus Stonkus – 17, Albertas Valiulis ir Tadas Maželis – po 12, Domininkas Matutis – 9, Deividas Petravičius – 4, Tadas Budrys – 3, Benas Montrimas ir Arnas Sabaliauskas.