Kretingos karatekos su savo treneriais Lietuvos katos čempionatui pasibaigus.

Panevėžyje įvykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kiokušin karatė sportininkus. Tarp jų – sėkmingai šiose varžybose startavę Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo 2 aukso ir 2 bronzos medalius.

Lietuvos čempionu jaunių U-18 amžiaus grupėje tapo Matas Jonauskas, pusfinalyje ir finale įveikęs klaipėdiečius Matą Šikšnių bei Edviną Kolmogorovą. Matas, tapęs čempionu, užsitikrino kelialapį į Europos čempionatą.

Lietuvos čempione U-14 amžiaus grupėje tapo perspektyvioji kretingiškė Greta Intaitė. Pirmoje kovoje kretingiškė įveikė Austėja Kanclerytę iš „Tetsujin“ klubo, pusfinalyje buvo pajėgesnė už komandos draugę Ugnę Drungilaitę, o finale savo pranašumą įrodė prieš Vėjūnę Balkutę iš „Fudoshin“ klubo.

Kovoje dėl III v. susitiko dvi kretingiškės Kornelija Česnakaitė ir Ugnė Drungilaitė, po atliktos kata teisėjai pergalę skyrė Kornelijai, o Ugnė užėmė IV v.

Vaikų, gimusių 2008 m., amžiaus grupėje bronzos medaliu džiaugėsi Rokas Pipiras. Kretingiškis pirmoje kovoje įveikė varžovą iš Vilniaus „Budora“ klubo Nojų Oleškevičių bei pateko į pusfinalį, kuriame po atkaklios kovos pralaimėjo varžovui iš Klaipėdos, tačiau Rokui atiteko bronzos apdovanojimas.

Nedaug iki medalių pritrūko kretingiškiams Domantui Viskontui ir Erikai Petrikaitei – jie užėmė IV v. Patirties šiose varžybose įgijo ir perspektyvūs karatekos Nojus Jurkaitis, Natalija Vitkutė, Austėja Beniušytė, Emilija Česnakaitė, Živilė Bružaitė, Edvardas Petrauskas, Vilius Pinikas.

Vaikus ir jaunimą Kretingoje treniruoja karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis.