Nugalėjo „Topoliai“

• 2016-04-22

Rajono veteranų salės futbolo pirmenybių finale pirmieji dėl medalių į kovą stojo FK „Vienuolikė“ ir praėjusių metų nugalėtoja „Sanpola-Baltija“. Jau 24 rungtynių sekundę pirmoji įvartį pelnė FK „Vienuolikės“ komanda. Tačiau kėlinio viduryje jau 2:1 pirmavo „Sanpolos-Baltijos“ komanda. Po to jų varžovai du kartus lygino rezultatą, bet kėlinį vis dėlto 4:3 laimi „Sanpola-Baltija“. Antro kėlinio pradžia vėl sėkminga FK „Vienuolikė“ ekipai. Ji persveria rezultatą savo naudai – 5:4. Netrukus rezultatas – vėl lygus. Bet jau kitos dvi atakos per 1 min. atnešė sėkmę FK „Vienuolikė“. Išsiveržęs į priekį 7:5 jis nedavė jokių galimybių varžovams, kurie net pakeitė vartininką žaidėju. Galutinis rezultatas – 10:5 – FK „Vienuolikė“ naudai.

Rajono veteranų salės futbolo pirmenybių nugalėtojai „Topoliai“ (žydri marškinėliai), II v. užėmęs SK „Grafas“ (oranžinė apranga) ir III v. laimėtojas FK „Vienuolikė“.

Kažkuo panašus buvo ir didysis finalas tarp „Topolių“ ir SK „Grafas“ komandų. Pirmas kėlinys nesuteikė niekam didelės persvaros. Jau antrą minutę „Topolių“ veteranai pirmavo 2:0. Kėlinio viduryje varžovai švelnina rezultatą iki 1:2. Tačiau „Topolių“ komanda nemažina apsukų ir padidina skirtumą iki 4:1. Pirmame kėlinyje, likus žaisti 2 sek., SK „Grafas“ ekipa sumažina santykį – 2:4. Prasidėjus antrajam kėliniui SK „Grafas“ futbolininkai vėl įmuša įvartį ir išsklaido viltį toliau plėtoti atakas. Tačiau tai buvo paskutinė jų sėkmė. „Topolių“ futbolininkai atsakė 5 „sausais“ įvarčiais ir iškovojo čempionų vardus rezultatu 9:3.

Naudingiausių komandų žaidėjų prizai atiteko: „Topolių“ komandoje Mindaugui Vaičiuliui, SK „Grafas“ – Mindaugui Alksniui, FK „Vienuolikė“ – Mariui Narušiui, „Sanpola-Baltija“ – Audriui Toliui. Geriausiu pirmenybių vartininku pripažintas Vitalijus Kvietkauskas, rezultatyviausio žaidėjo prizą iškovojo Egidijus Šakys (abu – iš SK „Grafas“). Nedaug nuo Egidijaus atsiliko „Topolių“ žaidėjas Romas Stonys – 12 įvarčių, ir Mindaugas Alksnys iš SK „Grafas“. Vyriausio žaidėjo prizas atiteko „Topolių“ vartininkui Rimantui Maciui.

Finalų rezultatai: dėl III vietos – „Sanpola-Baltija“ – FK „Vienuolikė“ – 5:10 (4:3; Laurynas Daraškevičius, Audrius Tolis – po 2, Jaunius Eraminas – 1; Marius Narušis – 3, Vitalijus Marozas, Darius Grigaitis, Marius Surgautas – po 2, Elijus Pavlovas – 1); dėl I vietos – SK „Grafas“ – „Topoliai“ – 3:9 (2:4; Gintautas Pazdrazdis, Egidijus Šakys, Juozas Serapinas – po 1; Mindaugas Vaičiulis, Romas Stonys – po 3, Stasys Brazauskas – 2, Saulius Drąsutis – 1).