Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje įvyko Lietuvos sportinių šokių federacijos čempionatai ir pirmenybės, kuriuose šokėjai atliko Lotynų Amerikos ir standartinių šokių programas.

Šiose varžybose dalyvavo ir Kretingos sportinių šokių studijos „Ritmas“ šokėjai, kuriuos treniruoja Alfonsas Mačėnas ir Eglė Endriejaitienė. Lotynų Amerikos šokių čempionate jaunių-II amžiaus grupėje čempionato finalininkais tapo bei V v. užėmė Vingaudas Navickas ir Margarita Rimaitė.

Pirmenybėse jaunių-I E4 šokių klasėje Lukas Valinskis ir Gabija Jurkutė iškovojo III v.

Jaunių-II grupėje D klasėje Lotynų Amerikos šokių programoje finalininkais tapo ir IV v. užėmė Joris Kurmanskis ir Gabija Dirvonskytė.

Toje pačioje programoje jaunučių-I E6 klasėje finale šoko ir VI v. pelnė Einaras Bagdonavičius ir Ūla Virbalytė.

Prieš kurį laiką Alytuje įvykusiame 10 šokių čempionate jaunių-II grupėje C klasėje finalininkai Pijus Stankevičius ir Greta Vibrytė iškovojo IV v.