Še4111825
Se5121926

Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Rajono sporto aistruoliai Kovo 11-ąją – Nepriklausomybės dieną – paminėjo aktyviai sportuodami: buvo surengta įvairių sporto renginių, kurių dalyviai prasmingai praleido šventinę dieną.

Kūlupėnų seniūnijos įvairaus amžiaus gyventojus vienybėn per Kovo 11-ąją telkė sveikatingumo bėgimas „Kūlupėnai 2016“. Bėgimą ypač papuošė tautinė simbolika.

KŪLUPĖNUOSE šios seniūnijos sporto organizatoriaus Jono Benečio iniciatyva kartu su Kūlupėnų seniūnija, Motiejaus Valančiaus pagrindine mokykla ir bendruomenės centru „Kūlupėnai“ buvo suorganizuotas II sveikatingumo bėgimas „Kūlupėnai 2016“, kuris buvo skirtas ne tik Kovo 11-ajai, bet ir Kūlupėnų 450 metų jubiliejui paminėti. „Paminėti šių svarbių progų susirinko apie 90 kūlupėniškių, – renginio dalyvių gausa pasidžiaugė J. Benetis. – Švęsti seniūnijos gyventojai susirinko pasipuošę tautinėmis vėliavėlėmis, trispalviais balionais, išsidažę skruostus vėliavos spalvomis“. Sveikindama susirinkusiuosius Kūlupėnų seniūnė Rita Lubienė linkėjo garbingo lenktyniavimo ir kad šis šventinis renginys kiekvienam kūlupėniškiui įkvėptų pilietiškumo įtvirtinant iškovotą Nepriklausomybę.

Prie starto linijos bėgti 3 km nuotolį sustojo per 60 skirtingo amžiaus bėgimo mėgėjų: I gr. (gimusių 2004 m. ir jaunesnių) nugalėjo Neringa Šputovaitė ir Šarūnas Drakšas, antrąsias vietas laimėjo Simona Biriukovaitė ir Donatas Duoblys, treti buvo Saulė Prialgauskaitė ir Stasys Eismontas; II gr. (gim. 2001–2003 m.) greičiausiai atbėgo Modesta Zajenčauskaitė ir Donatas Jurkevičius, antri – Ugnė Galdikaitė ir Dovydas Zajenčauskas, treti – Gabrielė Stroputė ir Valdas Jašinskas; III gr. (gim. 1996–2000 m.) I v. laimėjo Dainora Prialgauskaitė, Aurimas Mažonas, II v. – Indrė Eismontaitė, Marijus Šideikis, III v. – Viktorija Domarkaitė, Aurelijus Baltrimas; IV gr. (gim. 1995 m. ir vyresnių) nugalėtojais tapo Gražina Vilimienė ir Kęstutis Bertašius, antri – Viktorija Jokubaitytė, Algimantas Domarkas, treti – Rita Drakšienė, Laimonas Šaulinskis. Sveikatos grupėje bėgo visos šeimos ir bėgimo mėgėjai, kurie nuotolį įveikė nelenktyniaudami. Gausiausia – 7 narių – šeima buvo Stanislavos ir Kęstučio Talmontų. Aktyviai bėgime dalyvavo: Editos ir Dariaus Garjonių, Jolantos ir Algimanto Domarkų, Gitanos ir Rimanto Baltrimų, Artūro ir Rūtos Domarkų, Vilmos ir Romo Degimų, Ritos ir Ramūno Drakšų šeimos.

Salantų miesto taurės stalo teniso turnyro dalyviai

Jauniausi bėgikai buvo Rūta Talmontaitė ir Vladas Garjonis, vyriausi – Edita Garjonienė ir Algimantas Domarkas.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Kretingos savivaldybės administracijos, sporto klubo „Kūlupėnai“, Kūlupėnų parapijos klebono kun. Mindaugo Nausėdos įsteigtais prizais, seniūnija visus šventinio bėgimo dalyvius vaišino karšta arbata ir sausainiais.

Sveikatingumo bėgimo globėjams Ritai Lubienei, Jūratei Mačernienei, Juozui Mažeikai, kun. Mindaugui Nausėdai, Vidui Kelpšai atminimui įteikti marškinėliai su užrašu „Kūlupėnams 450 metų. Kovo 11-osios bėgimo globėjas“. „Organizuojant bėgimą neapsiėjome be talkininkų – bėgime savanoriavo Petras Kazlauskas, Laima Kazlauskienė, Aivaras Strakšys, Renata Švelnytė, Viktorija Domarkaitė, Rima Galuškinienė, mums pagelbėjo ir Kretingos rajono policijos komisariatas“, – gerą žodį pagalbininkams skyrė J. Benetis.

SALANTUOSE Kovo 11-ajai buvo skirtas Salantų miesto taurės stalo teniso turnyras bei Žemaitijos regiono šachmatų varžybos.

Į stalo teniso turnyrą susirinko trys dešimtys sportininkų iš Salantų, Kretingos, Plungės, Mažeikių, Šilutės. Po įtemptų kovų nugalėjo Žydrūnas Kižys iš Mažeikių, antras buvo šilutiškis Karolis Pundinas, trečias – Deividas Razgus iš Plungės. Paguodos turnyrą laimėjo mažeikiškis Mantas Stakėnas. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis.

Žemaitijos regiono šachmatų varžybos sukvietė šachmatininkus iš Kretingos, Mažeikių, Skuodo, Platelių, dalyvavo ir salantiškiai šachmatų mėgėjai. Pirmąją vietą iškovojo Kretingos sporto klubas „Akmena“, II v. užėmė Mažeikių „Matas“, III v. pelnė Platelių šachmatininkai.

Kretingos technologijos ir verslo mokykloje susirinkę tinklininkai paminėjo Kovo 11-ąją: priekyje – KTVM vaikinai, stovi kairėje – Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos sportininkai, šalia – Palangos sporto centro, dešinėje – Darbėnų gimnazijos atstovai.

KRETINGOS technologijos ir verslo mokykla į tinklinio turnyrą, skirtą Kovo 11-ajai, sukvietė savo bičiulius tinklinio mėgėjus iš Palangos sporto centro, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės bei Darbėnų gimnazijų. „Susirinkome ne tik pasivaržyti ir populiarinti tinklinį, bet ir prisiminti, ką mūsų valstybei, tautai reiškia Kovo 11-oji – juk žaisti tinklinio susirinkę vaikinai dar nebuvo nė gimę, kai vyko svarbūs valstybiniai įvykiai. Todėl mūsų, vyresniųjų karta, jaunimą turi išmokyti vertinti tai, ką turime brangiausio – nepriklausomybę“, – kalbėjo turnyro iniciatorius KTVM kūno kultūros mokytojas Valdas Tuinyla, kurio pastebėjimu, turnyro kovos buvo įtemptos ir įdomios – rajone populiarėjantis tinklinis daro teigiamą įtaką komandų meistriškumui.

Šventinio turnyro nugalėtojais ir tapo jo šeimininkai KTVM besimokantys vaikinai, II v. užėmė „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos komanda“, III v. – „Darbėnų gimnazija“. Palangos vaikinai, kurie buvo jaunesni už varžovus, liko IV v. Išrinkti ir apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: Jonas Šimutis (Palanga), Mantas Sadeckis (Jurgio Pabrėžos univ. gimn.), Rokas Narkus (Darbėnų gimn.), Deividas Savickas (KTVM). BAUBLIŲ mokykloje-daugiafunkciame centre įvykusiose sporto klubo „Baubliai“ (vadovas Algimantas Mačiukas) inicijuotose tinklinio varžybose, skirtose Kovo 11-ajai, dalyvavo penkios baubliškių komandos. Po įtemptų kovų, kurios dažniausiai baigėsi rezultatu 2:1, I v. iškovojo „Žalčių“ komanda (Mantas Žilys, Aurimas Lukas, Justas Vaičiūnas ir Svajūnas Kupšys), II v. atiteko komandai „Mes“ (Ovidijus Mažeikis, Tautvydas Lingys, Modestas Vasiliauskas, Rapolas Lakstutis), III v. užėmė komanda „Klasiokai“ (Karolis Dargužis, Tadas Talmontas, Arminas Lukauskas ir Erika Pogytė), IV v. – „Venteriai“ (Evaldas Butkus, Girius Būtenis, Samanta Žilytė ir Aurimas Lukauskas), V v. – komanda „Mana“ (Viktorija Striaukaitė, Skaistė Mickutė, Renaldas Lukas, Edvinas Šlečkus). Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti atitinkamos spalvos medaliais.