Rajono salės futbolo pirmenybių I lygos komandos finalinėse varžybose išsiaiškino visas vietas.

Abi finalinės dvikovos buvo panašios savo eiga: pirmajame kėlinyje vyko atkakli dvikova, bet po pertraukos viena iš komandų spurtuodavo ir įgydavo ryškią persvarą.

Rajono salės futbolo pirmenybių I lygos nugalėtojai ir prizininkai: priekyje – lygos čempionai KKT futbolininkai, stovi dešinėje – II v. laimėtoja „Topolių“ komanda, kairėje – „Aston Villa“, užėmusi III v.

Kovoje dėl bronzos medalių „Aston Villa“ ir SK „Grafas“ pirmame kėlinyje žengė koja kojon ir jis baigėsi tik minimalia „Aston Villos“ futbolininkų persvara 3:2. Tačiau antrame kėlinyje SK „Grafas“ nesugebėjo sustabdyti puikiai žaidžiančio Mariaus Valskio. Jis įmušė net 6 įvarčius ir ženkliai prisidėjo prie „Aston Villos“ komandos pergalės 10:5.

Kovoje dėl rajono čempiono vardo vėl geru žaidimu nustebino „Topolių“ komanda, pirmąjį kėlinį laimėjusi 2:1. Tačiau antras kėlinys priklausė KKT futbolininkams. Jie įmušė 6 „sausus“ įvarčius ir pasiekė įtikinamą pergalę 7:2.

Naudingiausių komandų žaidėjų prizai įteikti Mantui Mažioniui (KKT), Žilvinui Lukošiui („Topoliai“), Mariui Valskiui („Aston Villa“), Gražvydui Gujui (SK „Grafas“). Rezultatyviausių žaidėjų apdovanojimai atiteko SK „Grafas“ žaidėjui Valdui Trakiui, įmušusiam 27 įvarčius, antras liko Artūras Kurbangalijevas – 18 įvarčių, trečias – Jurijus Kurbangalijevas – 15 įvarčių (abu iš KKT). Geriausiu pirmenybių vartininku pripažintas Dainius Staponas („Aston Villa“). „Aston Villa“ – SK „Grafas“ – 10:5 (3:2; Marius Valskis – 6, Stasys Brazauskas – 2, Mindaugas Vaičiulis, Robertas Kratavičius – po 1; Valdas Trakys, Egidijus Šakys – po 2, Igoris Metelica – 1); KKT – „Topoliai“ – 7:2 (1:2; Mantas Mažionis – 3, Simas Vaičius, Artūras Kurbangalijevas, Raimondas Alseika, Žibartas Ringys – po 1; Žilvinas Lukošius, Andrius Burovas – po 1).

Antros lygos komandos pasiekė pusfinalius. Po pirmo etapo pirmos vietos laimėtojai „Vydmantai“ susitiko su ketvirtoje vietoje likusia HBH-„Malūnų kaimo“ komanda. Atkakli dvikova baigėsi minimalia vydmantiškių pergale 4:3. Visi įvarčiai buvo pasiekti pirmame kėlinyje. Kiek netikėtai dideliu skirtumu baigėsi „Veltūno“ ir Darbėnų „Darbos“ komandų susitikimas. Nors „Veltūnas“ užėmė trečią vietą po pirmo etapo, o „Darba“ – antrą, triuškinamą pergalę 13:2 pasiekė prieš „Veltūno“ ekipą. Tad finale dėl trečios vietos susitiks HBH-„Malūnų kaimo“ ir „Darba“, dėl pirmos – „Vydmantai“ ir „Veltūnas“. Pirmame etape HBH-„Malūnų kaimas“ su „Darba“ buvo sužaidę lygiomis 5:5, „Veltūnas“ buvo pasiekęs pergalę prieš „Vydmantus“ 7:6, bet dėl nuostatų pažeidimo „Veltūnui“ buvo užskaitytas pralaimėjimas. Rezultatyviausiu ir toliau lieka Aurimas Anužis iš „Veltūno“ komandos, įmušęs 20 įvarčių.

„Vydmantai“ – HBH-„Malūnų kaimas“ – 4:3 (4:3; Deividas Kumpis, Mantas Syryca – po 2; Giedrius Kubilius – 2, Sigitas Beniušis – 1); „Darba“ – „Veltūnas“ – 2:13 (0:6; Alvydas Maksvytis, Laimonas Serapinas – po 1; Artūras Anužis – 4, Vitalijus Taraškevičius, Artūras Kumpis – po 3, Marius Ruginis – 2, Robertas Kazlauskas – 1).