„Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, baigė Regionų krepšinio lygos A diviziono reguliaraus sezono kovas ir, per 30 rungtynių iškovoję 14 pergalių ir patyrę 16 pralaimėjimų, užėmė X turnyrinės lentelės poziciją, o atkrentamosiose rungtynėse serijoje iki 2 pergalių susikaus su Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos-II“ komanda.

Vasario 19 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 82:57 (24:23; 17:12; 21:11; 20:11) nugalėjo Kauno ,,Sabonio KC“ (3 pergalės, 26 pralaimėjimai) komandą. Pirmojoje rungtynių pusėje „Kretingos“ komandai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros, bet II dalyje leido varžovams pelnyti tik 22 taškus ir, susikrovę triuškinamą persvarą, kretingiškiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius (8/11 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 7 rez. perdavimai, 34 naud. balai) – 22, Mantas Aukselis – 14, Linas Jonuška, Steponas Markus (po 10 atk. kamuolių) ir Eimantas Poškus – po 13, Rokas Rakevičius – 4, Jurgis Petrauskas – 3, Tautvydas Pėkus.

Vasario 20 d. Kretingos komanda namų aikštėje 76:92 (24:28; 21:26; 20:14; 11:24) nusileido prieš Kauno rajono ,,Omega-United“ (17 pergalių, 10 pralaimėjimų) komandą. Šiame susitikime kauniečiai III kėlinyje įgijo 18 taškų persvarą (24 min. – 45:63), bet kretingiškiai surengė spurtą ir IV kėlinyje sumažino atsilikimą iki 1 taško (32 min. – 69:70), tačiau varžovai dar kartą spurtavo ir neleido kretingiškiams pagalvoti apie pergalę.

,,Kretinga“: Steponas Markus – 19, Martynas Airošius (8 rez. perdavimai) – 17, Linas Jonuška – 16, Tautvydas Pėkus – 7, Jurgis Petrauskas ir Eimantas Poškus – po 6, Mantas Aukselis – 3, Rokas Rakevičius – 2.

Atkrentamųjų rungtynių seriją Kretingos komanda pradės išvykos rungtynėmis, o kovo 5 d. 16 val. komandos susitiks Kretingoje.