Turnyro nugalėtojai ir prizininkai (iš kairės): II v. laimėtojai Mindaugas Janušas ir Paulina Kazlauskaitė, turnyro nugalėtojai Greta Gadeikytė ir Rapolas Serapinas, III v. iškovoję Deimantė Užkuraitytė ir Deividas Savickas.

Darbėnų gimnazijoje įvyko tradicinis mišrių porų tinklinio „2x2“ turnyras, skirtas Šv. Valentino dienai. Kaip niekad gausiai, šiais metais tradiciniame turnyre dalyvavo 20 komandų iš Darbėnų seniūnijos, Kretingos, Kartenos, Palangos, Klaipėdos. Varžovai burtų keliu buvo suskirstyti į 4 pogrupius po 5 komandas, jie žaidė rato sistema. Dvi geriausios pogrupio komandos pateko į atkrintamąsias varžybas. Sužaidus ketvirtfinalius, liko 4 komandos. Pirmajame pusfinalyje „Bananai“ žaidė prieš „Tinginius“ ir juos nugalėjo 21:15, antrajame pusfinalyje „Double D“ 19:21 pralaimėjo „Gretos ir Rapolo“ porai. Dėl III v. mažajame finale susitiko „Double D“ ir „Tinginai“: „Double D“ (Deimantė Užkuraitytė ir Deividas Savickas) 21:13 įveikė „Tinginius“ ir pasipuošė bronzos medaliais. Didžiajame finale susitiko „Bananai“ bei „ Greta ir Rapolas“. Nugalėtojais tapo pora iš Darbėnų seniūnijos Greta Gadeikytė ir Rapolas Serapinas, 21:16 nugalėję „Bananus“ (Paulina Kazlauskaitė ir Mindaugas Janušas).