„Kretingos“ komanda artėja prie RKL reguliaraus sezono pabaigos ir, likus žaisti 4 turams, su 13 pergalių ir 13 pralaimėjimų užima IX turnyrinės lentelės poziciją.

Vasario 5 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 75:77 (20:14; 18:30; 19:20; 18:13) pralaimėjo prieš turnyrinės lentelės kaimynus Biržų ,,Biržus“ (13 pergalių, 13 pralaimėjimų). „Kretingos“ komanda šiek tiek sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po I kėlinio pirmavo 20:14, bet paskui varžovai perėmė iniciatyvą ir pirmavo didžiąją rungtynių dalį.

39-ąją minutę po Manto Aukselio dvitaškio kretingiškiai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (75:71), bet per likusį laiką taškų nebepelnė, o varžovai, pelnę 6 taškus be atsako, iškovojo pergalę. Šį susitikimą dėl ligos praleido komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius, o komandai vadovavo žaidžiantysis treneris Jurgis Petrauskas. Varžovų komanda šiame susitikime pataikė 11 tritaškių iš 22, ir tai buvo pagrindinis raktas į pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Mantas Aukselis (10/14 dvitaškiai, 6 per. kamuoliai) – 21, Rytis Zabita (25 naud. balai) – 14, Martynas Airošius (7 rez. perdavimai) ir Linas Jonuška – po 10, Steponas Markus – 8, Gediminas Drungys – 6, Eimantas Poškus – 3, Vitalijus Kozys – 2, Rokas Rakevičius – 1.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 12 d. išvykoje prieš Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (17 pergalių, 5 pralaimėjimai), o vasario 13 d. 16 val. namuose susitiks su Kauno KTU (18 pergalių, 7 pralaimėjimai) komanda.