Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Kretingos rajono krepšinio pirmenybių II lygoje dėl III v. susitiko „Budriai“ ir „Žemaičiai“. Tik pirmąjį kėlinį „Žemaičiai“ sugebėjo priešintis „Budrių“ krepšininkams. Antrame kėlinyje „Budrių“ krepšininkai, vedami Simono Mažionio, vis tolo ir kėlinio pabaigoje jau įgijo 14 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos „Budrių“ komanda toliau vis didino atotrūkį ir rungtynes laimėjo įtikinamu rezultatu 86:56 bei tapo bronzos medalių laimėtojais.

Pergale II lygoje džiaugėsi „Ringesta“.

Dėl rajono krepšinio pirmenybių II lygos nugalėtojo vardo kovojo „Ringesta“ ir „Grūšlaukė“. Kovingai nusiteikę „Grūšlaukės“ krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios spurtavo ir išsiveržė į priekį 10:2. „Ringesta“ bandė vytis, tačiau „Grūšlaukės“ krepšininkai komandiniu žaidimu, taikliais tolimais metimais vis didino skirtumą ir pasibaigus pirmam kėliniui rezultatas buvo 21:6 Grūšlaukės naudai. Antrame kėlinyje „Ringesta“ šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau priartėti nepavyko ir komandos į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis esant rezultatui 33:21 „Grūšlaukės“ naudai. Po ilgosios pertraukos „Ringestos“ žaidėjai suaktyvino puolimą, pataikė keletą tolimų metimų, o „Grūšlaukės“ krepšininkų puolimas pradėjo strigti. Tuo pasinaudodami varžovai trečiame kėlinyje sumažino skirtumą iki 4 taškų 42:46. Ketvirtame kėlinyje „Ringesta“ įgavo antrą kvėpavimą. Nors daugiau kaip pusę kėlinio kova dar vyko taškas į tašką, tačiau taikliais metimais iš po krepšio jų žaidėjas Dainius Čereškinas vis didino atotrūkį ir nuaidėjus sirenai pergalę 69:59 šventė „Ringesta“ – ji tapo rajono krepšinio pirmenybių II lygos nugalėtoja.

Įtempta kova vyko dėl VII vietos. „Linksmiau“ komanda tik po pratęsimo palaužė SM-2000, o „Tereko“ krepšininkai, kovodami dėl V vietos, nugalėjo „Savi“.

Rungtynių rezultatai. Dėl VII vietos – SM-2000 – „Linksmiau“ – 67:69 (56:56; Kornelijus Stonkus – 42, Edvinas Paulauskas – 8; Artūras Viskontas – 31, Aidas Narkus – 10); dėl V vietos – „Terekas“ – „Savi“ – 51:44 (Donatas Jankevičius – 15, Edvinas Afarjancas – 14; Aurimas Staponas, Osvaldas Brazdeikis – po 14); finalai: dėl III vietos – „Žemaičiai“ – „Budriai“ – 56:86 (Nerijus Galdikas – 17, Mindaugas Razgus – 10; Simonas Mažionis – 28, Simonas Baranauskis – 19); dėl I vietos – „Ringesta“ – „Grūšlaukė“ – 69:59 (Donatas Barkauskas – 18, Dainius Čereškinas – 17; Aurimas Girdenis – 17, Antanas Stonkus – 15).

Naudingiausi komandų žaidėjai: Donatas Barkauskas („Ringesta“), Svajūnas Barasa („Grūšlaukė“), Simonas Mažionis („Budriai“), Nerijus Galdikas („Žemaičiai“).