Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

I lyga. Šiais metais Kretingos rajono krepšinio pirmenybių I lygoje žaidė 14 komandų, suskirstytų į du pogrupius. Iš pogrupių į ketvirtfinalį pateko I–IV vietas užėmusios komandos.

Ketvirtfinalyje „Kryžkelės projektai“ 69:64 įveikė „Darbą“, „Vėjas“ 98:79 nugalėjo „Eko vandenis“, „Virusas“ 68:51 džiaugėsi pergale prieš „Jokūbavą“, o „Sanpolos-Baltijos“ varžovais buvo „Roma“, kuri gana lengvai nugalėta rezultatu 94:57. Pusfinalyje susitiko „Kryžkelės projektai“ ir „Vėjas“. Po pratęsimo pergalę 103:99 išplėšė „Kryžkelės projektai“ ir pateko į finalą, o „Sanpola-Baltija“ 79:53 šventė pergalę prieš „Virusą“.

Krepšinio komanda „Sanpola-Baltija“ (priekyje) pergalę šventė ir rajono krepšinio pirmenybių I lygoje, II v. užėmė „Kryžkelės projektai“ , III v. – „Viruso“ krepšininkai.

Tad mažajame finale susitiko „Vėjas“ ir „Virusas“. Nuo rungtynių pradžios Daliaus Daukanto tikslūs metimai „Vėjo“ krepšininkus išvedė į priekį 5:0, tačiau netrukus „Virusas“ atsakė dviem taikliais metimais. „Vėjo“ krepšininkai toliau taikliais metimais didino atotrūkį ir pirmame kėlinyje susikrovė 7 taškų pranašumą. Antrame kėlinyje jau pagreitinę puolimą „Viruso“ krepšininkai ne tik persvėrė rezultatą, bet ir laimėjo 33:29. Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje „Virusui“ pavyko išsaugoti pranašumą 44:41. Ketvirtame kėlinyje „Virusas“ spurtavo, o „Vėjas“, už penkias pražangas netekęs trijų pagrindinių žaidėjų, nebesugebėjo pasipriešinti „Virusui“, kuris ir šventė pergalę 63:52 bei iškovojo bronzos medalius. Didžiajame finale vyko nervinga kova tarp „Sanpolos-Baltijos“ ir „Kryžkelės projektų“. Nors po pirmo kėlinio rezultatas buvo 28:17 „Sanpolos-Baltijos“ naudai, tačiau antrajame kėlinyje „Kryžkelės projektai“, vedami savo rezultatyviausio žaidėjo Sergejaus Pavliukovo, neleido priešininkams atitrūkti. Po dviejų kėlinių rezultatas – 45:37 „Sanpolos-Baltijos“ komandos naudai. Trečiame kėlinyje užvirė kova. „Kryžkelės projektai“ ne tik prisivijo, bet ir išlygino rezultatą 60:60. Ketvirtame kėlinyje padėtį kontroliavo „Sanpola-Baltija“ ir vis buvo priekyje, tačiau rungtynių pabaigoje „Kryžkelės projektai“ smeigė du tritaškius metimus iš eilės ir grėsmingai priartėjo 85:89. Paskutinę rungtynių sekundę „Kryžkelės projektų“ žaidėjas Eimantas Knieta dar kartą nuo šešių metrų linijos kartu su sirena pasiuntė kamuolį į krepšį, tačiau rezultatas – 88:89 „Sanpolos-Baltijos“ naudai. Minimaliu skirtumu iškovoję pergalę 2015 m. rajono krepšinio pirmenybių nugalėtojais tapo „Sanpola-Baltija“.

Finalai. Dėl III vietos – „Vėjas“ – „Virusas“ – 52:63 (Jonas Galdikas – 21, Pranas Petryla – 8; Arvydas Bružas – 20, Kęstutis Monkus – 12); dėl I vietos – „Kryžkelės projektai“ – „Sanpola-Baltija“ – 88:89 (Sergejus Pavliukovas – 35, Darius Anužis – 24; Arnas Gudžiūnas – 21, Remigijus Milašius – 20); dėl V vietos – „Darba“ – „Jokūbavas“ – 63:69 (Audrius Kazlauskas – 20, Alvydas Jockus – 12; Justinas Senulis – 27, Eimantas Kupšys – 14); dėl VII vietos – „Eko vandenys“ – „Roma“ – 84:67 (Gvidas Remeika – 34, Paulius Barkus – 19; Darius Kontrimas – 15, Titas Šoblinskas – 14). Naudingiausi komandų žaidėjai: Arnas Gudžiūnas („Sanpola-Baltija“), Eimantas Knieta („Kryžkelės projektai“), Mantas Večerskis („Virusas“), Vilmantas Šiaulys („Vėjas“).

Rezultatyviausi žaidėjai: Sergejus Pavliukovas („Kryžkelės projektai“) – 91 taškas, Pranas Petryla („Vėjas“) – 66 tšk., Darius Anužis („Kryžkelės projektai“) – 64 tšk.

Žaidžiant dėl IX–XIV vietų „Kūlupėnų“ krepšininkai paskutinėse sekundėse išplėšė pergalę prieš „Vydmantų“ komandą, „Rehau“ krepšininkai patyrė eilinį pralaimėjimą prieš „Už pervažos“ komandą, o SM-98 po įtemptos kovos šventė pergalę prieš „Bikap“.

Dėl IX–XIV vietų – „Vydmantai“ – „Kūlupėnai“ – 60:62 (Petras Narvilas, Eimantas Stonkus, Žygimantas Poškus – po 14; Julius Narkus – 19, Gediminas Mažeika – 13); „Rehau“ – „Už pervažos“ – 47:69 (Vilmantas Paulikas – 18, Gintautas Gliožeris – 11; Donatas Aniulis – 26, Donaldas Razma – 19); SM-98 – „Bikap“ – 92:89 (Henrikas Lubinas – 24, Eimantas Poškus – 18; Artūras Girdenis – 22, Edvinas Patamsis – 19).

II lyga. Tris kėlinius apylygė kova vyko tarp „Darba-2“ ir „Kurmaičių“ komandų. Tik ketvirtame kėlinyje darbėniškiams pavyko atitrūkti ir iškovoti pergalę rezultatu 74:54. „Baublių“ krepšininkai sutriuškino SM-99, o „Oranžinis šaras“ lengvai nugalėjo SM-2001.

Dėl IX–XIV vietų – „Darba-II“ – „Kurmaičiai“ – 74:54 (Arūnas Milašius – 21, Ramintas Puškorius – 12; Mindaugas Rima – 19, Rokas Žilinskas – 16); SM-99 – „Baubliai“ – 24:63 (Martynas Venckus – 9, Vygantas Keblys – 6; Tomas Gudauskas – 27, Vaidotas Žilius – 18); SM-2001 – „Oranžinis šaras“ – 54:101 (Mantas Norvaišas – 15, Tomas Norvaišas – 12; Martynas Navardauskas – 29, Giedrius Smulkys – 26).