Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Baigėsi rajono salės futbolo taurės varžybos. Kaip ir dera finalui, kovos vyko nuo pirmos iki paskutinės minutės. Rungtynėse dėl III v. SK „Grafas“ jau rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį 1:0. Tačiau KKT futbolininkai nebuvo linkę nusileisti. Po kelių minučių jie rezultatą išlygino. SK „Grafas“ komanda dar du kartus išsiveržė į priekį, bet I kėlinys baigėsi 3:3. Paskutinį kartą KKT lygino rezultatą iki 4:4. Bet rungtynių pabaiga priklausė SK „Grafas“ futbolininkams. Jie išplėšė pergalę 6:4.

Rajono salės futbolo taurės varžybas po įtempto finalinio susitikimo laimėjo „Sanpolos-Baltijos“ komanda.

Dar atkakliau ir nervingiau vyko didžiojo finalo rungtynės. Rungtynių pradžią sėkmingai sužaidusi KKT-II komanda pirmavo 1:0. Nežiūrint abiejų komandų pastangų, kėlinys taip ir baigėsi. Visas įdomumas žiūrovų laukė antram kėlinyje. Vėl sėkmingai ataką užbaigia KKT-II komanda, Artūras Kurbangalijevas įmuša antrą savo įvartį ir KKT-II pirmauja 2:0. Čia savo emocijų nesuvaldo „Sanpolos-Baltijos“ futbolininkai. Jų komandos lyderis Andrius Paulauskas baudžiamas raudona kortele. Atrodė, KKT-II ekipa dabar atitrūks nuo savo varžovų. Tačiau praradimai varžovams, pasirodė, atnešė naudos. Susikaupę ir komandinį žaidimą pademonstravusi „Sanpola-Baltija“ komanda išlygina rezultatą. O kai visi jau laukė pratęsimo, likus 1 min. iki 2 kėlinio pabaigos, iššovė „Sanpola-Baltija“ žaidėjas Andrius Piekus. Įspūdingu, tolimu ir, žinoma, netikėtu smūgiu išplėšė pergalę 3:2. „Sanpola-Baltija“ po poros metų vėl laimėjo taurės varžybas.

Komandų naudingiausių žaidėjų prizai įteikti: „Sanpola-Baltija“ – Dovydui Švitai, KKT-2 – Mantui Galdikui, SK „Grafas“ – Gražvydui Gujui, KKT – Dainiui Staponui. Rezultatyviausių žaidėjų prizai atiteko Valdui Trakiui (SK „Grafas“), įmušusiam 18 įvarčių. Antras liko A.Paulauskas – 13 įvarčių, trečias – A. Kurbangalijevas (12 įvarčių). Geriausiu vartininku pripažintas Raimondas Alseika (KKT-II).

Finalų rezultatai: dėl III vietos – SK „Grafas“ – KKT – 6:4 (3:3; Gražvydas Gujis – 3, Gintaras Jašmontas, Egidijus Šakys, Valdas Trakys – po 1; Mindaugas Tilvikas, Andrius Lukauskas, Stasys Brazauskas, Robertas Kratavičius – po 1); dėl I vietos – KKT-II – „Sanpola-Baltija“ – 2:3 (1:0; Artūras Kurbangalijevas – 2; Andrius Piekus, Ramūnas Grikšas, Juozas Kaliniauskas – po 1).