Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Rajono tinklinio taurės varžybų finalo dalyviai – nugalėtojai ir prizininkai

Baigėsi rajono tinklinio taurės varžybos.

Mažajame finale susitiko praėjusių metų taurės sidabro medalio laimėtoja „Ekstra“ ir „Kartenos“ komanda. Kad išaiškėtų bronzos medalio laimėtojai, prireikė keturių setų. „Kartenos“ tinklininkai pradėjo varžybas kovingai nusiteikę ir pirmąjį setą laimėjo. Antrame sete „Ekstros“ tinklininkai susikaupė ir tiksliau sužaidę seto pabaigą išplėšė tašką. Rezultatas – 1:1. Trečiame ir ketvirtame sete pranašesni buvo „Ekstros“ tinklininkai, kurie ir pasidabino bronzos medaliais.

Didžiajame finale dėl 2015 m. rajono tinklinio taurės nugalėtojo vardo kovojo praėjusių metų taurės laimėtojai „EG kompiuteriai“ ir SK „Darba“. Nuo pat rungtynių pradžios matėsi, kad „EG kompiuteriai“ ir šiais metais nežada varžovams atiduoti taurės. Jie kovojo dėl kiekvieno taško ir, sėkmingai sužaidę, vėl iškovojo taurę bei aukso medalius. Nugalėtojais tapo: Ramūnas Kocius, Tomas Čižauskas, Kazys Mačiulskis, Marius Labutis, Donatas Aniulis, Mindaugas Kalvaitis.

Rungtynių rezultatai: dėl III vietos – „Ekstra“ – „Kartena“ – 3:1 (18:25; 25:23; 25:15; 25:15); dėl I vietos – SK „Darba“ (Darbėnai) – „EG kompiuteriai“ – 0:3 (18:25; 16:25; 19:25).

Naudingiausi komandų žaidėjai: Tomas Čižauskas („EG kompiuteriai“), Deividas Savickas (SK „Darba“), Mindaugas Reinikis („Ekstra“), Domantas Žiobakas („Kartena“).