Suaugusiųjų čempionate – šalies čempiono vardas

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2015-10-27
Adomas Kriaučiūnas (kairėje) šalies sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate pergalę šventė dukart, jo bičiuliui Einarui Butkui finalo pasiekti nepavyko.

Kretingiškis sunkiaatletis 19 metų Adomas Kriaučiūnas, treniruojamas Arvydo Bušecko, Klaipėdoje įvykusiame Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate iškovojo dvi pirmąsias vietas ir tapo Lietuvos čempionu.

A. Kriaučiūnas tapo geriausiu šalies sunkiaatlečiu, išrovęs 118 kg ir išstūmęs 143 kg. Šiuo rezultatu savo asmeninius pasiekimus sportininkas pagerino 3 kg.

„Varžovai buvo stiprūs – finale teko rimtai parungtyniauti: abiejose rungtyse su varžovais ėjau kilogramas į kilogramą, kol paskutiniuose veiksmuose paaiškėjo, ką galiu aš ir ką – varžovai“, – įspūdžiais iš čempionato dalinosi A. Kriaučiūnas.

Be jo, Kretingai šiame čempionate dar atstovavo 17-mečiai Einaras Butkus ir Linas Kecorius, tačiau jie suklupo prieš finalą. „Reikia treniruotis ir tobulėti“, – fortūnai nesėkmės nenurašė E. Butkus.

A. Bušecko auklėtiniai šiuo metu intensyviai ruošiasi dviem tarptautiniams – kalėdiniam, įvyksiančiam Klaipėdoje, ir turnyrui Kaune.