Nesėkmingai „Minijai“ susiklostė LFF I lygos septintojo turo rungtynės su FK „Panevėžys“, nors tiek pirmasis kėlinys, tiek ir antrojo pradžia teikė daug vilčių apie galimą pergalę. Tačiau vėl nesėkmingai sužaistas paskutinis rungtynių pusvalandis privertė kretingiškius žaidėjus ir futbolo gerbėjus nuryti dar vieną karčią pralaimėjimo piliulę.

„Minija“ savoje aikštėje pralaimėjimą patyrė antrąkart iš eilės.

Per visą pirmąjį kėlinį abi komandos nors ir aktyviai rungtyniavo, tačiau prie varžovų vartų pavojų kėlė tik tolimais smūgiais. Iš kretingiškių po kartą į vartų plotą tolimu smūgiu pataikė Evaldas Garbauskas, Viktors Jefremovs ir Artūras Kurbangalijevas. Tad iki pertraukos rezultatas išliko nepakitęs.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo gerokai rezultatyvesnis. Vos prasidėjus antrajam kėliniui 48–ąją minutę technišku smūgiu gražų įvartį įmušė brazilas Leonardo Dos Santos, išvedęs Kretingos „Miniją“ į priekį – 1:0.

Deja, nors kretingiškiai ir turėjo progų padvigubinti persvarą, vėliau įsižaidė svečiai ir jų atakas tik pražangomis sugebėję stabdyti kretingiškiai leido varžovams puikiai išnaudoti standartines situacijas. Pirmas pavojaus signalas buvo, kai baudos smūgiu į skersinį smūgiavo Arnas Ribokas,64-ąją minutę iš maždaug 30 metrų idealiai baudos smūgį atliko Mantas Savėnas ir rezultatą išlygino – 1:1. Dar po kelių akimirkų Povilas Lukšys galėjo įmušti įvartį, bet „Miniją“ išgelbėjo vartininkas Tadas Norbutas.

Lemtinga rungtynėse buvo 83 minutė, kai po kretingiškių pražangos beveik aikštės viduryje Mantas Savėnas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, joje dėl kamuolio kovojęs Aivaras Meškinis galva pasiuntė kamuolį palei vartus, o vos iš poros metrų šį perdavimą galva sėkmingai „uždarė“ Giedrius Tomkevičius ir – varžovai jau priekyje 2:1.

Kretingiškių pastangos per paskutines minutes buvo bergždžios ir, nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, teko susitaikyti su antru skaudžiu pralaimėjimu.

Kitas rungtynes „Minija“ žais gegužės 13 d. 20.00 val. su Palangos FK „Palanga“. Rungtynės vyks Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje.

„Minija“ – FK „Panevėžys“ – 1:2 (0:0)

Teisėjas – Orestas Abramavičius (Klaipėda).

„Minija“: Tadas Norbutas, Audrius Tolis, Jurijus Kurbangalijevas, Kazys Mažionis, Aivaras Lukošius, Artūras Kurbangalijevas, Jevgenijs Koršakovs (70 min. Deivydas Gedvilas), Viktors Jefremovs (57 min. Gediminas Strikys), Vilius Augutis (76 min. Gražvydas Gujis), Evaldas Garbauskas, Leonardo Dos Santos (50 min. Stasys Vyšniauskas).

Įvarčiai: 48 min. Leonardo Dos Santos (1:0), 64 min. Mantas Savėnas (1:1), 83 min. Giedrius Tomkevičius (1:2).

Įspėjimai: Kazys Mažionis, Viktors Jefremovs, Deivydas Gedvilas, Audrius Tolis („Minija“), Povilas Lukšys, Dominykas Donėla, Mantas Savėnas, Jonas Skinderis (FK „Panevėžys“).