nt čempionės pakylos jau antrus metus iš eilės užlipo Greta Intaitė, varžybų debiutantė Ugnė Drungilaitė tapo III v. laimėtoja.

Klaipėdoje įvykęs Lietuvos kata – karatė technikos demonstravimo – čempionatas buvo itin sėkmingas Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniams: tarp 130 vaikų ir jaunučių iš 11 Lietuvos karatė mokyklų buvo išdalinti 45 medaliai, o kretingiškiai iškovojo po 2 aukso ir sidabro bei 1 bronzos apdovanojimą.

Jaunučių (14–16 m. amžiaus) grupėje buvo varžomasi dėl kelialapių į Europos čempionatą. Varžybų netikėtumas – pirmą kartą kata varžybose startavęs kretingiškis Matas Jonauskas, įveikęs tris varžovus, tapęs čempionu ir užsitikrinęs kelialapį į Europos čempionatą.

Vaikų grupėje antrus metus iš eilės čempione tapo Greta Intaitė, o sidabro medaliais pasipuošė Edvardas Petrauskis bei Greta Jonutytė. Bronzos medalį pelnė varžybų debiutantė Ugnė Drungilaitė.

Karatė kiokušin mokykla „Shodan“ dar kartą įrodė, kad šiuo metu ji yra stipriausia tarp Lietuvos karatė mokyklų ir dominuojančių abiejose karatė disciplinose – tiek kumitė, arba kovų, tiek kata, arba kovos technikos demonstravimo, rungtyse.