Galutinės kovos rajono krepšinio pirmenybėse vyko III lygoje. Joje tikrąją pergalę, iškovoję nugalėtojų vardus, šventė „Vydmantų“ komandos, vadovaujamos Vaido Mackevičiaus, krepšininkai.

„Vydmantų“ krepšinio komanda, vadovaujama Vaido Mackevičiaus (pirmas iš dešinės), tapo šių metų rajono krepšinio pirmenybių III lygos nugalėtoja.

Ir vydmantiškiai, ir jų varžovė „Kryžkelės“ komanda į aikštę išbėgo nusiteikę kovingai: nuo pat pirmųjų minučių užvirė nervinga ir įtempta kova. Po I kėlinio 17:12 – priekyje „Kryžkelė“, tačiau „Vydmantų“ jaunimas gerai gynėsi ir neleido priešininkams itin nutolti – po II kėlinio komandas skyrė tik 2 taškai „Kryžkelės“ naudai. Trečio kėlinio pradžioje Manto Aukselio ir Eimanto Stonkaus taiklūs metimai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išvedė „Vydmantų“ komandą į priekį – po III kėlinio „Vydmantai“ pirmavo 50:44. Ketvirtajame kėlinyje kova tęsėsi toliau, o lemiamu momentu M. Aukselis tolimais metimais vėl išvedė komandą į priekį – kovingieji vydmantiškiai išplėšė pergalę ir pelnė aukso medalius.

„Turiu galvos skausmą – juk kitąmet teks suburti komandą žaisti II lygoje, - pusiau juokais po vadovaujamos komandos pergalės kalbėjo V.Mackevičius. – Ar tai pavyks, kai dalis komandos palieka mokyklą – Vydmantų gimnaziją, kurioje mokydamiesi ir pradėjo kartu žaisti krepšinį. Nuo mokyklos suolo į krepšinio pasaulį juos vedė Regimantas Juška, kurį laiką treniruotės net vykdavo Vydmantuose. Šiųmetinė komanda turi užtaisą – jaunatviško užsispyrimo, kuris ir atvedė į pergalę“.

Anot sporto klubo „Vydmantai“ vadovo, patys vaikinai šį laimėjimą įvardino kaip paskutinę bendrą pergalę, kurios scenarijų pabandys pakartoti ir rajono krepšinio Didžiosios taurės varžybose. V. Mackevičius viliasi, kad vydmantiškiai abiturientai, pradėję mokytis šalies aukštosiose mokyklose ar siekiantys profesijos, suras kelią į gimtinę ir bandys susiburti naujiems sportiniams pasiekimams bei nepraras noro atstovauti gimtiesiems Vydmantams.

„Komandos vaikinai – labai sportiški, ir būtent jie pakėlė kartelę man, kaip klubo vadovui bei mokytojui“, - prisipažino V.Mackevičius, pats Vydmantuose ugdantis naują badmintono žaidėjų kartą.

Susitikimą dėl III lygos bronzos medalių įtikinamai laimėjo „Ringestos“ krepšininkai: apylygė kova vyko tik du kėlinius, ir po didžiosios pertraukos „Ringestos“ žaidėjų Simono Baranauskio taiklūs tolimi metimai bei Dainiaus Čereškino metimai iš po krepšio padidino skirtumą ir garantavo pergalę.