Pirmąjį ratą Regionų krepšinio lygoje (RKL) prieš šventes pergale ir pralaimėjimu užbaigę Arimanto Mikaločiaus treniruojami “Kretingos” krepšininkai su 7 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais užima VIII turnyrinės lentelės poziciją.

Gruodžio 19 dieną “Kretingos” vyrų krepšinio rinktinė išvykoje po permainingos kovos 81:86 (6:18 ; 31:19; 28:21; 16:28) nusileido turnyrinės lentelės IV pozicijoje esantiems Akmenės KK SC ,,Akmenės cementas”. Strigę puolant kretingiškiai jau po I kėlinio atsiliko dviženkliu skirtumu (10 min. - 6:18), nors prasidėjus IV kėliniui buvo pavykę įgyti 8 taškų persvarą (31 min. - 68:60), tačiau jos išlaikyti nepavyko. Pasak komandos trenerio A. Mikaločiaus, pralaimėjimą nulėmė prasta gynyba IV kėlinyje, per kurį praleisti net 28 taškai.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius (8/11 dvitaškiai) – 21, Linas Jonuška – 19, Domantas Šimaitis – 17, Rytis Zabita – 10, Jurgis Petrauskas – 9, Valdas Raudonis – 3, Gediminas Drungys – 2, Mindaugas Lukauskas ir Aurelijus Baltrimas taškų nepelnė.

Gruodžio 20 dieną kretingiškiai namuose 92:63 (28:22; 21:15; 17:8; 26:18) sutriuškino Kupiškio KK ,,Kupiškis” (4 pergalės, 12 pralaimėjimų). Atkaklesnė kova šiose varžybose vyko tik I kėlinyje, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 12 taškų (20 min. - 49:37). Trečiajame kėlinyje vos 8 taškus „Kupiškio“ krepšininkams leidę pelnyti kretingiškiai susikrovė triuškinamą persvarą, kurią iki susitikimo pabaigos dar labiau padidino.

,,Kretinga“: Domantas Šimaitis (4/6 dvitaškiai, 5/12 tritaškiai, 4 per. kamuoliai) – 25, Linas Jonuška – 21, Steponas Markus – 14, Jurgis Petrauskas (6 rez. perdavimai) ir Mindaugas Lukauskas (4/5 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – po 8, Valdas Raudonis – 7, Martynas Airošius – 4, Gediminas Drungys (7 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 3, Rytis Zabita – 2, Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

„Kretingos“ komanda kovas pratęs jau kitais metais: sausio 9 dieną 18 val. namuose rungtyniaus prieš Vilniaus ,,KM – Citus“ (5 pergalės, 10 pralaimėjimų), o sausio 10 dieną išvykoje - prieš Anykščių KK SC ,,Volupis“ (6 pergalės, 9 pralaimėjimai).