• 2014-12-23

Žemaitijos lankininkų klubo „Perkūno strėlė“ vadovo Tomo Pociaus iniciatyva Darbėnų gimnazijoje įvyko pirmosios šaudymo iš lanko uždarose patalpose varžybos, kuriose dalyvavo moksleiviai, šaudymo iš lanko treniruotes lankantys nuo spalio mėnesio.

Suaugusiųjų grupės nugalėtojas ir prizininkai: (iš kairės) Tomas Pocius (II v.), Vidmantas Gendvilas (I v.), Evaldas Mazalas (III v.).

„Mūsų klubas gimnazijos sporto salėje rengia šaudymo iš lanko treniruotes, kuriose mokome šaudymo meno, o jis reikalauja gero fizinio pasirengimo bei emocinio susikaupimo, - teigė T.Pocius. – Originali ir neįprasta sporto šaka sulaukė įvairaus amžiaus moksleivių – vaikinų bei merginų – susidomėjimo, tad po poros mėnesių treniruočių nuspręsta surengti pirmąsias varžybas“. Jų dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse: vaikų iki 13 metų, jaunių iki 17 metų ir suaugusiųjų. Vaikai ir jauniai taiklumą išbandė šaudydami į 60 cm, suaugusieji – į 40 cm skersmens taikinius iš skirtingų atstumų.

Vaikų grupėje I v. iškovojo Paulius Pocius, antrąją – Edvinas Paulauskas, trečiąją – Tomas Metrikis. Jaunių grupėje nugalėjo Evaldas Mazalas, antra buvo Monika Butkutė, trečias – Artūras Butkus. Suaugusiųjų grupėje nugalėtojo vardą pelnė Vidmantas Gendvilas, antrąją – Tomas Pocius, o trečiąją vietą bei antrąjį tą pačią dieną medalį pelnė E.Mazalas.

Šaudymo iš lanko varžybos puikiu reginiu tapo ir vaikus atlydėjusiems tėvams bei šaulių draugams.