Arnoldas Slušnys (kairėje) ir Rolandas Juknevičius

Kaune įvyko Lietuvos veteranų badmintono pirmenybės. Jose dalyvavo keturi Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ atstovai. Geriausiai sekėsi Arnoldui Slušniui ir Rolandui Juknevičiui. Amžiaus grupėje per 45 m. A.Slušnys iškovojo aukso medalį. Finale jis nepaliko jokių vilčių panevėžiečiui Aurelijui Umantui. Per 25 min. A.Slušnys sudorojo savo varžovą 2:0 (21:13; 21:10). Mažajame finale R.Juknevičius po atkaklios kovos palaužė klaipėdiečio Vyganto Vaišnoro pasipriešinimą - 2:0 (24:22; 21:19) ir pelnė bronzos medalį. Dar vieną medalį – bronzos – Arnoldas ir Rolandas pelnė dvejetų varžybose. Mažajame finale jie buvo pajėgesni už kauniečio Rimo Lavrukaičio ir klaipėdiečio Antano Mizgirio porą. Varžovai įveikti po 43 minučių nuožmios kovos 2:1 (21:13; 22:24; 21:20). Nedaug iki medalių pritrūko Sauliui Rukšai. Kovodamas vienetų grupėje per 60 metų jis liko IV v. Tokią pačią vietą jis laimėjo ir dvejetų varžybose per 55 m. grupėje. Moterų grupėje per 35 m. Aldona Kasperavičienė dvejetų varžybose iškovojo VIII v., mišrių dvejetų – XII v.