Lapkričio 28 dieną Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“ 82:76 (30:18; 21:18; 15:17; 16:23) nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos-II“ (4 pergalės, 7 pralaimėjimai) komandą ir iškovojo pirmąją šio sezono pergalę išvykoje. Pirmoje rungtynių pusėje puikiai atakavę ir net 14 iš 18 dvitaškių (77,8 proc.) pataikę kretingiškiai iš karto įgijo dviženklę persvarą, o į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 15 taškų. Įpusėjus III kėliniui po Domanto Šimaičio dvitaškio kretingiškiai įgijo didžiausią - 20 taškų - persvarą (26 min. - 64:44). Marijampoliečiai rankų nenuleido ir sumažino savo atsilikimą iki minimalaus skirtumo - 72:71 (36 min.), bet kretingiškiai sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Domantas Šimaitis (6/8 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai) - 28, Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai) - 14, Steponas Markus - 9, Gediminas Drungys ir Jurgis Petrauskas - po 7, Linas Jonuška - 6, Rytis Zabita (10 atk. kamuolių) - 5, Valdas Raudonis - 4, Mindaugas Lukauskas - 2.

Lapkričio 29 dieną kretingiškiai namuose 85:65 (15:13; 20:15; 28:20; 22:17) sutriuškino Biržų ,,Rinkuškių alaus” (6 pergalės, 5 pralaimėjimai) komandą. Šiame susitikime ,,Kretingos” krepšininkai į varžovų krepšį įmetė netgi 13 tritaškių ir pasiekė geriausią savo šio sezono rezultatą. Atkakli kova šiame susitikime vyko tik pirmuosiuose dviejuose kėliniuose, o po didžiosios pertraukos dviženklį pranašumą įgiję šeimininkai jo nebeiššvaistė ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius (6/6 dvitaškiai) - 28, Domantas Šimaitis - 23, Jurgis Petrauskas (3/3 tritaškiai) - 9, Linas Jonuška - 8, Rytis Zabita (16 atk. kamuolių) - 6, Gediminas Drungys (6 rez. perdavimai) - 5, Steponas Markus - 4, Valdas Raudonis - 2, Ramūnas Strazdauskas taškų nepelnė.

Gruodžio 6 dieną, Kretingos krepšininkai išvykoje rungtyniaus prieš Kauno ,,Sabonio KC” (1 pergalė, 10 pralaimėjimų) komandą.