Penktadienį Naujojoje Akmenėje LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse „Akmenės-SC“ ir „Minijos“ komandų rungtynėmis prasidėjo penktasis pirmenybių turas. Pirmajame kėlinyje keletą momentų arčiau įvarčio buvo kretingiškiai, tačiau iki pertraukos neišnaudojus susikurtų progų nė vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Po pertraukos žiūrovams įvarčio laukti ilgai neteko - 50-ąją rungtynių minutę po kampinio Martynas Domkus galva nukreipė kamuolį į „Minijos“ vartus (1:0). Kretingiškiai vėl labiau suaktyvino savo veiksmus puolant ir po kurio laiko „Minijos“ saugas Irmantas Medutis tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės dešiniojo krašto išlygino rezultatą (1:1).

Susirinkusius žiūrovus likus žaisti apie 8 minutes įvarčiu nudžiugino „Akmenės-SC“ žaidėjas Gytis Leliukas, kuris po komandos draugo tolimo perdavimo iš dešiniojo krašto „Minijos“ vartų tolimojo virpsto link, spėjo nukreipti kamuolį į vartus ir išvedė „Akmenės-SC“ komandą į priekį (2:1).

Tačiau šis vietinių žiūrovų džiaugsmas vos po poros minučių išblėso, nes po kretingiškių atakos nesėkmingai sužaidus „Akmenės-SC“ vartininkui ir po sumaišties šeimininkų baudos aikštelėje kamuoliui atšokus Stasiui Vyšniauskui, šis pasitaisęs kamuolį maždaug iš 25 metrų tiksliai pasiuntė kamuolį į tuščius „Akmenės-SC“ vartus (2:2).

Per likusį laiką komandos rezultato pakeisti nesuspėjo ir po teisėjo finalinio švilpuko turėjo tenkintis nė vienos komandos netenkinusiomis lygiosiomis (2:2).

Rungtynių statistika:

„Akmenė-SC“ (Naujoji Akmenė) – „Minija“ (Kretinga) - 2:2 (0:0). Naujosios Akmenės miesto stadionas.

Teisėjai – Mindaugas Jackus, Lukas Juškevičius, Dainius Raudys (visi iš Šiaulių).

„Minijos“ sudėtis: Simas Kaušas, Jurijus Kurbangalijevas, Aurimas Šlušnys, Gražvydas Gujis, Kazys Mažionis, Stasys Vyšniauskas, Ramūnas Narvilas, Vilius Augutis (55 min. - Artūras Anužis), Irmantas Medutis, Valdas Trakys, Evaldas Garbauskas (62 min. - Mindaugas Juodis).

Įvarčiai: 50 min. - Donatas Morkis (1:0), 75 min. - Irmantas Medutis (1:1), 82 min. - Gytis Leliukas (2:1), 84 min. - Stasys Vyšniauskas (2:2).

Įspėjimai: Robertas Gudas, Artūras Mačys („Akmenė-SC“), Irmantas Medutis („Minija“).