Sekmadienį šio sezono LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių antrąsias rungtynes „Minija“ žaidė Biržuose su „Širvėnos“ komanda - praėjusio sezono III v. laimėtoja.

Šeimininkai rungtynių pradžioje atakavo kretingiškius, bet jau 13 min. po „Minijos“ žaidėjų rezultatyvios atakos buvo priversti imti kamuolį iš savo vartų tinklo, kai po Viliaus Augučio perdavimo iš dešinės aikštės pusės Evaldas Garbauskas galva nukreipė kamuolį į „Širvėnos“ vartus (1:0).

Dar po kurio laiko vėl po Viliaus Augučio gero perdavimo iš to paties aikštės krašto atakos smaigalyje atsidūrė „Minijos“ puolėjas Valdas Trakys, kuris nepraleido progos padvigubinti kretingiškių persvaros (2:0). Iki pertraukos kretingiškiai spėjo dar labiau padidinti savo persvarą, kai buvo skirtas laisvas smūgis į „Širvėnos“ vartus: pavojingoje situacijoje įžaistą kamuolį į biržiečių vartus pasiuntė Valdas Trakys (3:0).

Antrąjį rungtynių kėlinį „Minija“ strimgalviais nepuolė, o, pasirinkusi kontratakų taktiką, turėjo dar bent porą progų pakeisti rezultatą savo naudai. Buvo pavojingų momentų ir prie „Minijos“ vartų, kai savąją komandą nuo įvarčio teko gelbėti  vartininkui Deividui Šepučiui.

Sėkmingai rungtyniavę kretingiškiai jau antras rungtynes savus vartus išsaugojo „sausus“, o patys pergalę užtvirtino ketvirtuoju įvarčiu, kai vos prieš kelias minutes po keitimo aikštėje pasirodęs Mindaugas Juodis tiksliu smūgiu įmušė dar vieną „Minijos“ įvartį (4:0).

Sėkmingai pradėjusi sezoną „Minija“ dar neprarado taškų ir kitą savaitgalį, gegužės 24 d., 16.30 val. savoje aikštėje kovos su lyderiaujančiu Plungės „Babrungu“, kuris  kol kas iškovojo visas tris pergales.

Rungtynių statistika:

„Širvėna“ (Biržai) – „Minija“ (Kretinga) - 0:4 (0:3). Biržų miesto stadionas, teisėjai – Mindaugas Jackus, Simas Kartočius, Aleksandras Stepanovas (visi – iš Šiaulių).

„Minija“: Deividas Šeputis, Aurimas Šlušnys, Jurijus Kurbangalijevas, Gražvydas Gujis, Kazys Mažionis, Stasys Vyšniauskas, Ramūnas Narvilas (68 min. - Mindaugas Juodis), Vilius Augutis (60 min. - Artūras Anužis), Irmantas Medutis, Evaldas Garbauskas, Valdas Trakys (78 min. - Deivydas Gedvilas).

Įvarčiai: 13 min. - Evaldas Garbauskas (0:1), 28 min. - Valdas Trakys (0:2), 39 min. - Valdas Trakys (0:3), 73 min. - Mindaugas Juodis (0:4).

Įspėjimai: Andrius Vitulis („Širvėna“), Jurijus Kurbangalijevas, Kazys Mažionis („Minija“).