Šokėjų pasiekimai – džiuginantys

• Dovilė URNIKIENĖ
  • Sportas
  • 2014-04-15

Alytuje įvykusiame Lietuvos 10 sportinių šokių čempionate ir pirmenybėse sėkmingai pasirodė Kretingos sportinių šokių studijos „Ritmas“ poros, treniruojamos Alfonso Mačėno ir Eglės Endriejaitienės.

Absoliučiais pirmenybių nugalėtojais tapo Pijus Stankevičius ir Greta Vibrytė, šokę Jaunių-I grupės E6 klasėje.

Jauniai-I amžiaus grupėje finalininkais tapo ir IV vietą laimėjo Vingaudas Navickas ir Margarita Rimaitė. Jaunių-I grupės E6 klasėje puikiai pasirodė Pijaus Stankevičiaus ir Gretos Vibrytės pora, kuri, atlikusi 6 šokių programą, tapo absoliučiais pirmenybių nugalėtojais.

Į tos pačios amžiaus grupės finalą taip pat pateko ir Joris Kurmanskis bei Gabija Dirvonskytė, laimėję VI vietą.

Jaunių-II amžiaus grupės D klasės IV vietos laimėtojai Tautvydas Grigalauskas ir Martyna Zaliapūgaitė

Jaunių-II amžiaus grupėje D klasės finale pasirodė bei IV vietą laimėjo Tautvydas Grigalauskas ir Martyna Zaliapūgaitė.

Pasak A. Mačėno, Lietuvos 10 sportinių šokių čempionatas reikalauja šokėjų meistriškumo, nes reikia atlikti ir standartinių, ir Lotynų Amerikos šokių programas. Tai tarsi baigiamasis etapas, nes prieš tai šokėjai buvo kviečiami dalyvauti Lietuvos Lotynų Amerikos šokių bei Lietuvos standartinių šokių čempionatuose.

„Šokėjai gali rinktis – dalyvauti tik standartinių šokių ar tik Lotynų Amerikos šokių programų čempionate arba visuose trijuose. Mūsų šokėjai dalyvauja visuose čempionatuose ir kiekvienas jų yra savo lygio pasitikrinimas. Tai, jog iš penkių mūsų porų keturios pateko į finalą, yra labai geras rezultatas,- šokėjų pasirodymą apibendrino A. Mačėnas. – Dabar rengiamės kitam konkursui – „Gintarinė pora“, kuris vyks gegužės mėnesį“.