Trečias kartas nemelavo

• 2014-03-14

Mūsų rajono krepšinio mėgėjų Stonkų šeima buvo pakviesta dalyvauti šeimų krepšinio turnyre, kuris įvyko Plungėje ir buvo skirtas krepšinio puoselėtojui Vitui Klimui atminti.

Stonkų šeima po pergalės Plungėje surengtame šeimų krepšinio turnyre Vitui Klimui atminti: priekyje (iš kairės) Irenijus, Nerijus, Kornelijus ir Eimantas; stovi – turnyro organizatorius Alvydas Viršilas, šeimos nariai Antanas, Vaidas, Salvijus, Rūta, komandos vadovas Juozas, komandos sirgalius Jonas Vičiulis ir Lietuvos šeimų krepšinio organizacijos prezidentas Kazimieras Budrys.

Be Stonkų šiame turnyre dalyvavo Venskai iš Plungės ir Remeikų šeima iš Varnių, o Andruliai iš Kelmės neatvyko dėl svarbių priežasčių.

Burtai lėmė, kad Stonkų komanda susitiko su Remeikų šeima.

„Du kėlinius žaidėme taškas į tašką ir tik trečiajame kėlinyje mums pavyko atsiplėšti nuo varžovų ir rungtynes laimėti rezultatu 71:55“, - varžybų eigą pakomentavo šeimą varžyboms suburiantis Juozas Stonkus iš Vydmantų.

Stonkų šeimai per šias varžybas taškus pelnė: Eimantas – 23, Vaidas – 15, Irenijus – 11, Nerijus – 8, Salvijus – 6, Rūta ir Antanas – po 4.

Finale Stonkai susikovė su Venskais. Šįkart kova taškas į tašką vyko jau visus keturis kėlinius, ir, pripažino J.Stonkus, tik paskutinėmis minutėmis Stonkų komandai susikaupus pergalė rezultatu 81:79 liko jų rankose. Šiose varžybose 33 taškus pelnė rezultatyviausias Stonkų komandos žaidėjas Eimantas. Vaido sąskaitoje – 20 taškų, Nerijaus – 14, Irenijaus – 7.

Ši pergalė Stonkams suteikė teisę gegužės mėnesį dalyvauti kasmetiniame Kazimiero Budrio 38-ajame šeimų krepšinio turnyre, kuris rengiamas Klaipėdoje.

„Šiame turnyre mes – ne naujokai, nors sugrįžtame į jį po šešerių metų pertraukos. Taip jau atsitiko, kad pastaruosius du kartus turnyro finaluose pralaimėjome, o štai trečias kartas nemelavo – laimėjome ir galime sugrįžti į gilias tradicijas turintį šeimų turnyrą Klaipėdoje“, - šeimos komandos pergale pasidžiaugė J.Stonkus, priminęs, jog Stonkų šeima – triskart K.Budrio turnyro čempionai, triskart – III v. prizininkai ir vieną kartą – II v. laimėtojai.